Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Gabe napisał:

Mam podobnie :D 

 

Za to około 94-95 jak większość przerzuciłem się na seriale na tym blogu określane jako Seriale Polsatu lat 90 :D 

Poza klasycznymi Dempsi i Memfis ( :D ), Miami Vice, Gliniarz i prokurator, Kojak, Żar Tropików, Columbo, kojarzę też Nietykalnych (ci z lat 90) i Ulice San Francisco, choć te drugie chyba słabo, skoro nie pamiętam, że grał tam Douglas. No i oczywiście pamiętam, że był taki serial jak Ośmiornica, ale miałem absolutny zakaz przebywania w tym samym pomieszczeniu co była emisja :D 

Seriali polsatowskich jakoś nie kojarzę, bo to już były lata he he dorastania, więc w domu jak najrzadziej, nie mieliśmy kablówki (tylko satelitę, be żadnych polskich programów) i jak w ogóle byłem w domu, to katowałem Amigę :D Po latach nadrobiłem A-Team, który nagrywałem (!!!!) na dekoder jak leciał na TVP o jakiejś barbarzyńskiej porze.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Ulice San Francisco, choć te drugie chyba słabo

 

Ja tylko pamiętam, że wysoko skakali podczas pościgów i zamykali drzwi jak już jechali. :D Poza tym nic.

 

Ja z Polsatowskich oglądałem mnóstwo, Herculesa, Xenę, Drużynę A, Renegata, McGyvera itp, ale to dlatego że (1) miałem 13-14 lat, (2) nie miałem komputera :D Mniej więcej w 1996-97 moja częstotliwość oglądania seriali w tv zdecydowanie spadła ;)  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Counter napisał:

@Reaper nie nie zmieniali nic z dźwiękiem w CSIe, ale zobacz w ustawieniach audio, może Ci się coś pozmieniało

Ja do Ciebie na FB, a Ty mi tutaj odpisujesz? :D 

 

No kurde sprawdzałem, wszystko wyglądało normalnie, a akurat wczoraj był jakiś update :-k Brzmiało to tak jakby mi całe basowe dźwięki wyjebało. Zrobię restart kompa, bo trochę to brzmi jakby wina była po stronie mojej karty dźwiękowej, ale nie testowałem na YT czy Spotify :-k 

 

Jak już się tak rozkręcam ze "śmiesznymi" obrazkami:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...