Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Próbowałeś kiedyś biegać po zjedzeniu posiłku składającego się z 2 tys kalorii? :keke: 

Czasowo się inaczej nie wyrobie ;) 

Próbowałem po 500 i już miałem dość życia. Po 2 tys prawdopodobnie nie stoczyłbym się z kanapy/fotela/czegokolwiek na czym bym poległ :keke: 

3 minuty temu, lad napisał:

Po co ci tyle cardio? Ja bym się zajechał i wypalił szybciutko.

Nie zawsze tak się kończy ;) byś widział mnie na początku roku i umieranie po około 100 metrach :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Po co ci tyle cardio? Ja bym się zajechał i wypalił szybciutko.

 

Tabata to 4 minuty interwału a przy wcześniejszych zrzutkach IF dawała bardzo dobre rezultaty. 

Biegać chodzę bo lepiej się po tym czuje ;) Muzyka/Audiobook/Swoje myśli.

A na siłowni tylko 3 ćwiczenia jak autor IF przykazał :keke: 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Reaper napisał:

Dżizas, zła passa znów siadła w CS. Nie wiem czy powinienem się cieszyć, że pierwszy raz przekroczyłem granicę 100 pkt i 40 fragów, czy być wkurwionym, że kolejna mapa w plecy i znów ugrzęzłem w silverowym piekle :lol: I don't belong here :< 

 

 

I tam, nie ma jak silver :keke: , paczaj jakie kille, nie że jeden strzał - jeden trup =)  

nawet tam na początku, w około 10 sekundzie, jest taka wręcz memiczna scena, że co tam AWP Asimov, lepij z P90 =)

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Makk napisał:

Tylko, że ja tak mam już od dłuższego czasu. W zasadzie późnym popołudniem, jak nie robię czegoś poza domem, to się zmuszam do wysiedzenia jakiegoś, a nie iść spać o godz. 19.

I z rana mega ciężko mi się wstaje.

 

A masz jakiś ruch fizyczny? Cokolwiek, ale takie ze sporym wysiłkiem?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Makk napisał:

Schody ruchome w dół do metra :keke:

Ruch fizyczny jak napisałeś nie ma tu nic do tego. Już chyba wiem co i jak.

 

Ruch do snu ma się o tyle, że wspomaga jego wydajność poprzez podnoszenie temperatury ciała.

Przez jakiś czas walczyłem z niewyspaniem, szukałem w badaniach krwi, że może jakaś anemia, kładłem się wcześniej, etc. Średnio mi to dawało odpowiedź. Sięgnąłem więc do literatury i pewien mądry pan profesor stwierdził, że najbardziej wydajny sen jest wtedy, gdy zmaksymalizujemy różnicę pomiędzy minimalną a maksymalną temperaturą ciała. Obniżamy ją podczas snu, a podnosimy stałym wysiłkiem fizycznym, czyli właśnie biegając, jeżdżąc na rowerze, etc.

Mnie pomogło.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Morpheus napisał:

Ruch do snu ma się o tyle, że wspomaga jego wydajność poprzez podnoszenie temperatury ciała.

Przez jakiś czas walczyłem z niewyspaniem, szukałem w badaniach krwi, że może jakaś anemia, kładłem się wcześniej, etc. Średnio mi to dawało odpowiedź. Sięgnąłem więc do literatury i pewien mądry pan profesor stwierdził, że najbardziej wydajny sen jest wtedy, gdy zmaksymalizujemy różnicę pomiędzy minimalną a maksymalną temperaturą ciała. Obniżamy ją podczas snu, a podnosimy stałym wysiłkiem fizycznym, czyli właśnie biegając, jeżdżąc na rowerze, etc.

Mnie pomogło.

Ale tu nie chodzi właśnie o to, że się nie wysypiam. Wysypiam się. Chyba. Nie mam ochoty po prostu wstawać i zajebiście ciężko mi się podnieść.

Śpi mi się dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...