Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

O... Wikipedia odnotowuje Toninho :D. W CM00/01 tego emerytowanego Brazylijczyka ściągałem czasem do małych klubów. Potrafił ładnie postrzelać. Choć największm zaskoczeniem był jego kolega z zespołu (Al-Ansar) - Habib Jafar - w grze chyba był pisany Jafaar albo Jaafar i na 90% był o wiele młodszy :-k. Ten co prawda karierę zrobił (tzn. reprezentacyjną), ale tylko raz mi wypalił w grze - jak grałem Amicą. Co sezon miał tyle asyst co występów. Nigdy więcej coś takiego mi się nie przytrafiło (50 asyst w sezonie? Czemu nie). Statystyki miał słabe, oprócz Passing 20, Crossing 20 i Set Pieces 20. ;) 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, schizzm napisał:

A co rozumiesz przez błąd gry? (poza zmyślonymi graczami)

Zgaduję, że chodzi o graczy jak Artur Faranczuk, Remigiusz Chajewski i Daniel Lubieniecki, którzy w CM 03/04 byli do wyjęcia ze Sparty Sarpsborg za kilka tysięcy złotych każdy, a byli kozakami - zwłaszcza pierwsza dwójka miała skille na poziomie ścisłej światowej czołówki na swoich pozycjach.

 

Jako błąd gry zakwalifikowałbym też i to, że najlepszy piłkarz, jaki mi się kiedykolwiek trafił w CM/FM, był obywatelem Brytyjskich Wysp Dziewiczych (CM 03/04), miałem go w Brindisi, Andy Heath czy coś takiego. Wszystko potrafił, wszystkie atrybuty miał niemożliwie wysokie, a kluczowe dla swojej pozycji rozgrywającego miał na poziomie 19 wzwyż. Nigdy mi się taki koks już nie trafił, bo teraz FM produkują w regenów absurdalnie jednowymiarowych.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gacek napisał:

Zgaduję, że chodzi o graczy jak Artur Faranczuk, Remigiusz Chajewski i Daniel Lubieniecki, którzy w CM 03/04 byli do wyjęcia ze Sparty Sarpsborg za kilka tysięcy złotych każdy, a byli kozakami - zwłaszcza pierwsza dwójka miała skille na poziomie ścisłej światowej czołówki na swoich pozycjach.

 

Jako błąd gry zakwalifikowałbym też i to, że najlepszy piłkarz, jaki mi się kiedykolwiek trafił w CM/FM, był obywatelem Brytyjskich Wysp Dziewiczych (CM 03/04), miałem go w Brindisi, Andy Heath czy coś takiego. Wszystko potrafił, wszystkie atrybuty miał niemożliwie wysokie, a kluczowe dla swojej pozycji rozgrywającego miał na poziomie 19 wzwyż. Nigdy mi się taki koks już nie trafił, bo teraz FM produkują w regenów absurdalnie jednowymiarowych.

5a4d0bdbdff8d_AdrianBaxter.jpg.a5811a00f

 

No nie wiem czy on taki jednowymiarowy ;)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...