Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

@Reaper ja to rozumiem. Mam w sumie trzy pary butów. Jedne do chodzenia, drugie na siłownie i trzecie zimowe. No i czwarte do garnituru. Nie liczę japonek czy innych klapków. Jak piorę te do chodzenia, to ten jeden dzień idę w tych na siłownię. Spodni też mam dwie pary codziennych. Jak jedne są brudne, to je piorę i zakładam drugie. Nie mam potrzeby posiadania większej liczby. Jedynie t-shirtów mam od cholery, bo mam różne swoje brandowane i jakieś z hasłami które mi się podobają.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam obecnie więcej, samych sportowych mam w tym momencie trzy rodzaje (halówki, na astro i takie zwyczajne do siatkówki, squasha czy na siłownię), do tego eleganckich 2 pary, 2-3 pary tenisówek i jedne takie pół-eleganckie, które akurat ostatnio do roboty noszę. I faktycznie obecnie rotuję 2-3 parami, ale zazwyczaj mam po prostu jedną parę na co dzień i tyle. Ale to jest fajnego w tym forum, często dowiaduję się, że coś co dla mnie jest najnormalniejszą normalnością, dla kogoś innego może być dziwactwem :D 

 

Spodni mam 2-3 pary chyba obecnie (nie licząc garniturowych), noszę podobnie jak Ty. 

 

Dobra, z 30 zł zrobiłem 100 zł, to teraz postawiłem kolejne 4 kupony. Trzy z nich dają po 100 zł, więc mam nadzieję, że minimum jeden wjedzie + 1 for fun z kursem 29.0 ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ajerkoniak napisał:

No wiesz..."mam 3 pary sportowych, 2 pary eleganckich, 2/3 pary tenisówek i jedne pół eleganckie" to brzmi kurwa kapkę inaczej niż początek rozmowy :D

No ale prawda jest taka, że zazwyczaj biorę jedną z par tenisówek i przez następne 3-6 miesięcy nie noszę innych, no chyba że mam ślub, pogrzeb, rozmowę o pracę :P 

Odnośnik do komentarza

To już ja mam mniej butów od @Reaper

 

2x zima (codzień i pogrzeby)
1x biuro
2x codzienne
1x garniak :D

 

I to w sumie za mało :) chciałbym dodatkowe do biura i jeszcze jedne codzienne, ale nie mogę znaleźć nic fajnego w rozsądnej cenie :) 

Nie liczę obuwia sportowego, bo grając w koszykówkę, piłkę nożna i futbol amerykański troszkę tych różnych typów buta trzeba mieć.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, jmk napisał:

Gonię Brudasa pod względem nieudacznosci xd na drugiej lekcji pływania rozwaliłem sobie nogę, skacząc do wody :D

 

Przekułem porażkę w sukces. To był odpowiedni moment na wypranie butów ;) 

Buty były z Biedry za 20 zł i w środku pod wkładką miały w chuuuuuj papieru. Wyszedł mi zestaw małego konstruktora :keke: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ja gdybym nie napierdalał wagowo +-10-12 kg to też bym miał sporo rzeczy i garnitury byłyby must have :-k 

No ja mam garnitur ślubny i jeden taki bardziej na luzie (na wesele się nadaje też) i ani razu w tym roku ich nie nosiłem (choć powinienem był 4 razy - tyle wesel przegapiłem :().

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...