Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pulek napisał:

idealna na moje bolące plecy i niedzielną pogodę :) wiec było dosko. dzięki za wszystkie porady jeszcze raz!

spoko, polecam sie na zas :)

a jakbys sie kiedys wybieral moze w Sudety, to tez daj znac - moze wowczas oprocz porady bede mogl zaoferowac piwko w jakims fajnym miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Kurwa, odwołali mi loty na Islandię :/ Kasę zwrócą, AirBnB też, ale będę stratny 100 zł opłaty serwisowej. Pierwszy raz mam taką sytuację, mogę się ubiegać o jakąś rekompensatę od tych linii? Lot miał być dopiero za miesiąc i wydaje mi się, że kompletnie skasowali to połączenie na cały listopad i grudzień, bo nie widzę żadnych dostępnych dat.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Kurwa, odwołali mi loty na Islandię :/ Kasę zwrócą, AirBnB też, ale będę stratny 100 zł opłaty serwisowej. Pierwszy raz mam taką sytuację, mogę się ubiegać o jakąś rekompensatę od tych linii? Lot miał być dopiero za miesiąc i wydaje mi się, że kompletnie skasowali to połączenie na cały listopad i grudzień, bo nie widzę żadnych dostępnych dat.

 

Nie możesz bo odwołali z wystarczającym wyprzedzeniem. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...