Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, schizzm said:

Co do ceglenia, to najczęściej gwiazdą w tym względzie jest Harris :). Lou jeszcze potrafi się ogarnąć. Za to jestem w szoku 3PT% Galinariego, bo chyba ma 25% :| i maści czyste rzuty.

 

Bardzo często widziałem takie coś w MyCareer na przestrzeni lat. Niektórzy zawodnicy z dobrymi statystykami rzutowymi ceglą jak szaleni, ale to pewnie przez średnio zrobione tendencies (a może właśnie dobrze zrobione? Harris bardzo lubił te swoje rzuciki z mid-range off dribble, ale nigdy ich za dobrze nie trafiał. IRL mocno się ogarnął w tym temacie, a w 2K? Nie sprawdzałem).

 

10 hours ago, schizzm said:

nie spodziewałem się aż TAKICH kłód od 2k pod taką konfigurację ;), no ale trzeba im oddać, że odwzorowują realia :kekeke: 

 

A NIE MÓWIŁEM :kekeke: 

 

10 hours ago, schizzm said:

O właśnie Lucas wspomniał o skuteczności. To już w ogóle jest chore. LAL w meczu przeciwko mnie miało 60% FG i 60% 3PT :D po 3 kwartach.

 

Kolejna specyfika 2k :D Zawsze na premierę mają grę zrobioną dobrze/bardzo dobrze pod symulację. Gdy zaczynasz grać bez dobrze zrobionych tendencies i sliders to widzisz takie dziwnie wpadające, albo nie wpadające rzuty, problemy z odpowiednim prowadzeniem gry (Antek ciągle off ball u mnie), rotacją (Antek na ławce w crunch), braki w zagrywkach, czy niesamowite skuteczności. Gdy dodasz do tego tryb MyCareer gdzie CPU musi współpracować z graczem, to jest jeszcze gorzej :D

 

Na którymś z for przeczytałem takie coś, że w 2k należy zaczynać granie od MyTeam. Gdy wyjdą pierwsze patche i dobre rostery od 2k, nieoficjalne draft classy i slidersy to można zacząć zabawę w MyLeague, a dopiero koło grudnia/stycznia, jak 2k całkowicie już ogarnie gameplay i bugi, warto odpalać MyCareer. Ofc wszyscy mają to w dupie i zaczynają od MyCareer i się wkurwiają :D

 

A najlepsze jest to, że 2k ma zerową motywację do usprawniania gameplayu (sliderów) przed premierą. Community odwali to za nich :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Jahu napisał:

No jak? A jak byś podatki w Polsce odprowadzał?
;)

To co mi doradzasz, odprowadzać podatki w Polsce i w UK? :>  Obawiam się, że nie opłacałby mi się ten biznes ;) 

 

Ale jeszcze będę się orientował, może jest jakiś legalny myk na to :-k 

 

7 godzin temu, Counter napisał:

Jahu, przecież nie każdy dostaje 500+ na drugie dziecko. :P 

Na drugie dziecko każdy dostaje 500+ :) Na pierwsze trzeba być bidokiem.

 

1 godzinę temu, lad napisał:

Powiem ci koleżko, że bardzo przyjemnie się pyka w nową Fifę.

Kurde, właśnie odwiozłem żonę na lotnisko, mam kupować dzisiaj? :-k 


Chociaż nie mam pojęcia czy mam swojego pada, więc może i lepiej ;) Zresztą mam do ogrania Mad Maxa, oczywiście CS-ik, no i akurat dzisiaj mam pierwszy raz siatkówkę z Polakami :)

 

Godzinę temu, Fenomen napisał:

pod data mining to lepszy bylby R :) a do big data chyba java, bo scala jest oparta o jave AFAIK

i chyba dla javy jest wiecej rozwiazan do programowania rozproszonego, ktore w big data jest kluczowe (cassandra, spark, kafka)

 

czolem!

No jeszcze sam nie wiem co ja w ogóle chciałbym się nauczyć, ale może po prostu poczytam trochę dookoła na początku :-k O Pythonie dużo dobrego słyszałem, a podobno i rozwojowe.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Morpheus napisał:

No a z jakiej paki miałby dostać, skoro nie jest dla państwa żadnym "profitem"...

 

Bry.

 



Jeśli osoba składająca wniosek lub członek wskazanej we wniosku rodziny przebywa poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej - w państwie Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a wyjazd/pobyt ten nie ma charakteru turystycznego, leczniczego lub nie jest związany z podjęciem przez dziecko kształcenia poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, to gmina przekaże wniosek wraz z dokumentami właściwemu wojewodzie w celu jego rozpatrzenia i ustalenia czy nie mają zastosowania unijne przepisy o koordynacja sytemu zabezpieczeń społecznych.

 

Ma to na celu a niedopuszczalnej w przepisach unijnych sytuacji pobierania  przez tą samą osobę podobnych świadczeń w dwóch państwach UE/EOG jednocześnie.

 

(Literówki nie są moją złośliwością, tylko dokładnym cytatem ze strony MRPiPS)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Morpheus napisał:

 

A w Szkocji takie benefity są, więc... https://www.gov.uk/child-benefit/what-youll-get

 

Dokładnie - nawet na stronie ministerstwa w przykładowych pytaniach jest:

P: Mieszkamy we trójkę w Norwegii, czy przysługuje nam 500+?

O: Chciało się jechać za granicę, to idźcie się tam dowiadywać. 

 

czy jakoś tak ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...