Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Jak chcesz grać Dallas, to na 99% nie warto zaczynać aż do jakiejś większej aktualizacji ratingów graczy. Doncić na bank jest zjebany, jak wszyscy rookies z EU.

Jest „przepakowany” w obronie. Za to trójka chyba gorsza niż powinna. 

 

No ale jakbym grał Dallas to planem oddanie Matthewsa i DAJ za 2-3 złe kontrakty i picki w celu obrony top5 i rozwoju młodych xD 

 

moglbym zacząć i teraz, ale kurde w playbookach nie ma opcji połowy zagrań.  W tym trójek i pick&pop za 3...

Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Lucas07 said:

Jest „przepakowany” w obronie. Za to trójka chyba gorsza niż powinna. 

 

No ale jakbym grał Dallas to planem oddanie Matthewsa i DAJ za 2-3 złe kontrakty i picki w celu obrony top5 i rozwoju młodych xD 

 

moglbym zacząć i teraz, ale kurde w playbookach nie ma opcji połowy zagrań.  W tym trójek i pick&pop za 3...

 

Hmm.. ja zawsze jak gram to ustawiam sobie jak najbardziej "grywalny" skład, a DAJ i Wes to topka pod tym względem przez obronę, zbiórki i trójkę :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

Natomiast sama idea jest spoko i w sumie tak sobie teraz pomyślałem, że w ramach corocznych awardsów, gdzie głosujemy na najlepszego opka, zwycięzca mógłby dostać kolejnego FM'ka :-k Opki tam zazwczaj są pisane bardzo długo, a nie właśnie na odpierdol pod konkurs :-k Bo szczerze powiedziawszy to bardziej mi się Pulkowy opek podoba, czy Vamiego, a nie te konkursowe

Ależ nikt mu nie broni dołączyć części, które napisał po ogłoszeniu konkursu do działu konkursowego. Takie zasady ustaliliśmy. Ciągłość fabuły ma mniejsze znaczenie niż sama jakość literacka.

 

2 godziny temu, Vami napisał:

W USA by po prostu ktoś ją odstrzelił.

I poszedł siedzieć.

 

1 godzinę temu, MitnickMike napisał:

Balbina ze Szczecina :rotfl: Świat się kończy. Kiedyś był Krzysztof Jeżyna ale wiadomo, szef wszystkich szefów.

A nie Krzysztof Jarzyna? :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa, czasem w swojej pracy czuję się jak jakiś detektyw z serialu. Od godziny siedzę w samochodzie pod klatką (czekam na klienta, a nie opłacało mi się do domu już jechać) i ludzie się na mnie patrzą (jestem pod stałym nadzorem starych bab z parteru). Powinienem chyba mieć  jeszcze słuchawkę w uchu i notes xd

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MitnickMike napisał:

No ale zaznaczasz to w opcjach asystenta od razu pewnie w zakładce "sztab szkoleniowy" czy gdzie to tam jest. A ja jak ostatni ćwok sam prowadziłem rozmowy, czasami dawałem asystentowi i wielce zdziwiony byłem, że coś mi nie pyka. Klikać "zakończ rozmowę z zespołem" trzeba i wtedy te rozmowy działają :D

 

Inna sprawa to te przedmeczowe odprawy. Fajna rzecz, nawet przydatna :-k 

 

Wyjebią mnie z Legi na 100%, zaczynam nowego sejwa, też Legią :keke: Teraz znam skład i wiem co klikać :kekeke:

 

Eee, nic mi nie zmienia klikanie o zakończeniu rozmowy ;>

 

polecam chwalenie też co jakiś czas/krytykę zawodników za występy. Mam wrażenie, że reagują na to znacznie lepiej niż wczesniej

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, schizzm said:

U mnie Doncic wymiata w ataku. Jest  bodaj najlepszym strzelcem Mavs, a trójki ciepał jak głupi :-k

 

Jednym z bezsensów 2k jest to, że często nie ma żadnej korelacji między tym jak gracz gra w meczu pod wodzą AI, tym jak wygląda w statach, a tym, jak się nim gra użytkownikowi :) więc to znaczy totalnie nic :P

Odnośnik do komentarza
Kurwa, czasem w swojej pracy czuję się jak jakiś detektyw z serialu. Od godziny siedzę w samochodzie pod klatką (czekam na klienta, a nie opłacało mi się do domu już jechać) i ludzie się na mnie patrzą (jestem pod stałym nadzorem starych bab z parteru). Powinienem chyba mieć  jeszcze słuchawkę w uchu i notes xd

Może myślą że W11 albo innych detektywów na osiedlu kręcą i chcą się załapać na zdjęcia
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, lad napisał:

Kurwa, czasem w swojej pracy czuję się jak jakiś detektyw z serialu. Od godziny siedzę w samochodzie pod klatką (czekam na klienta, a nie opłacało mi się do domu już jechać) i ludzie się na mnie patrzą (jestem pod stałym nadzorem starych bab z parteru). Powinienem chyba mieć  jeszcze słuchawkę w uchu i notes xd

 

agent lad na tropie prowizji!

 

7 minut temu, BartuS napisał:

Panowie, jakis lokal we wrocku z wodka i jakims meczem dzis ktos poleci? Najlepiej w okolicach rynku :D 

 

Ty niuniek, Wrocław tez na W. ale chyba do Warszawy miałeś się przeprowadzić?!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mauro napisał:

No to umówieni na poniedziałek. Myslalem ze możę koniecznie chcesz nowa i zafoliowana. W takim razie może sobie pyknę ze 2 meczyki i zobaczę czy mi się podoba. Nowa będzie wtedy nadal. A w poniedziałek się zgadamy.

może być że ja w poniedziałek nie dotrę na halę, ale to już się zgadamy co i jak :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, stefan1984 said:

Mi po głowie chodzi Hearts of Iron cztery, powie ktoś czy warto w toto grać bez DLC? Bo już się nakupowałem wszystkiego do Crusader Kings żeby potem wcale w to nie grać prawie :)

Zależy kim chcesz grać bo większość DLC dodaje tylko focusy narodowe dla kolejnych krajów

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, lad napisał:

@Hajd i jak, pograłeś coś?

 

Podobno pace już się nie liczy (rozróżnili w końcu na szybkość z piłką i bez piłki). Dla mnie to REWOLUCJA.

Właśnie siadłem i składzik na początek sobie zrobiłem

 

Donnarumma – Antonelli, Caldara, Rugani, Abate – Bakayoko, Brozovic – Kluivert, Zieliński, Keita Balde – Belotti

 

I będę coś tam pykał, dam znać jak wrażenia!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...