Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Keith Flint napisał:

tak kurwa, jestem wrażliwym i dobrym człowiekiem, to prawda. Ale czas to zmienić, bo przez taka postawe juz wiele cierpienia mnie spotkało.

 

Nie, żebym chciał ostudzić twój zapał, ale to nie jest pstryczek w dupie, który przełączysz i będzie. To się nie wydarzy z dnia na dzień. Jak podejdziesz do kogoś i powiesz mu: ty chuju, to wcale nie jest geopolityczna podziałka trzeciego kwartału! to nie będziesz maczo, twardy jak skała. Ale życzę Ci, żebyś nauczył się panować nad swoimi emocjami :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Keith Flint napisał:

tak kurwa, jestem wrażliwym i dobrym człowiekiem, to prawda. Ale czas to zmienić, bo przez taka postawe juz wiele cierpienia mnie spotkało.

Szanuję takie deklaracje. Niewykonalne w swej prostocie. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Keith Flint napisał:

tak kurwa, jestem wrażliwym i dobrym człowiekiem, to prawda. Ale czas to zmienić, bo przez taka postawe juz wiele cierpienia mnie spotkało.

 

:)

Właśnie mija Ci wiek, gdy mogłeś się jakoś fundamentalnie zmienić. A, i bycie dobrym i wrażliwym człowiekiem to nic złego :) Pamiętaj jednak: bycie dobrym i wrażliwym niekoniecznie musi oznaczać bycie czyimś workiem treningowym. Raz możesz komuś na to pozwolić, ewentualnie dwa. Za trzecim skończy się to paradygmatem blackmetalowej etyki i byciem głąbem, a nie wrażliwcem. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Keith Flint napisał:

Feanor nie dobijaj, czyli co? Petla i sznur to jedyne wyjscie z patowej sytuacji?

 

IMHO: nie próbuj zgrywać kogoś, kim nie jesteś, tylko szlifuj dobre strony tego, co już masz. Powtarzam: posiadanie wrażliwego serca nie musi oznaczać od razu zgadzania się na wszystko. KTOŚ INNY TEŻ MOŻE TEGO SERCA POTRZEBOWAĆ jakiś seryjny morderca na przykład, ale jemu akurat go również nie pokazuj  więc ta Hania czyjakjejtam niech szuka kogoś innego. Wytłumacz to sam sobie: ktoś taki jak Ty wcale jej nie pomaga tą strefą komfortu, Ty ją uczysz, że czegokolwiek głupiego nie zrobi, to nic szczególnie złego jej się nie stanie (tego uczyli na seminarium z Darkthrone?? Tego??).

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Feanor napisał:

 

IMHO: nie próbuj zgrywać kogoś, kim nie jesteś, tylko szlifuj dobre strony tego, co już masz. Powtarzam: posiadanie wrażliwego serca nie musi oznaczać od razu zgadzania się na wszystko. KTOŚ INNY TEŻ MOŻE TEGO SERCA POTRZEBOWAĆ jakiś seryjny morderca na przykład, ale jemu akurat go również nie pokazuj  więc ta Hania czyjakjejtam niech szuka kogoś innego. Wytłumacz to sam sobie: ktoś taki jak Ty wcale jej nie pomaga tą strefą komfortu, Ty ją uczysz, że czegokolwiek głupiego nie zrobi, to nic szczególnie złego jej się nie stanie (tego uczyli na seminarium z Darkthrone?? Tego??).

i dlatego tez zerwałem znajomość, nie mam czasu na takie rzeczy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Keith Flint napisał:

i dlatego tez zerwałem znajomość, nie mam czasu na takie rzeczy.

 

No i bardzo dobrze, tylko nie udawaj, że ją na pewno olejesz gdy spróbuje wrócić. A jeśli nie olejesz tylko zmiękniesz (oby nie) i znowu Cię wystawi, to nie rozpatruj tego w kategoriach ojejjestembeznadziejny. Wyciągaj wnioski.

I nie ufaj też całkowicie takim pseudopsychologom jak ja :) Oceniaj, kompiluj, wnioskuj sam, nie wyłączaj rozumu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Po tym co tu zazwyczaj piszesz jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że zaciągniesz się Marlboro, postawisz kołnierz płaszcza i powiesz tonem zimnego skurwiela „Sorry mała, ten pociąg odjechał już dawno temu a w nim moje serce”. 
Musi poczytać więcej bloga paróvy, to się wyrobi
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szramek napisał:
15 godzin temu, Kuchar napisał:
Po tym co tu zazwyczaj piszesz jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że zaciągniesz się Marlboro, postawisz kołnierz płaszcza i powiesz tonem zimnego skurwiela „Sorry mała, ten pociąg odjechał już dawno temu a w nim moje serce”. 

Musi poczytać więcej bloga paróvy, to się wyrobi

Ten pomysł już padł.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...