Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

kurwa chuj dupa cipa jeżozwierz, będę musiał szukać pracy i to na już, moje wymarzone miejsce przestaje istnieć :(

 

kusi pierdolnąć i pojechać zagranico ale nie mam jaj chyba

 

kurwaaaaaaaaaaa

 

Już ich puściłeś z torbami?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ajerkoniak napisał:

kurwa chuj dupa cipa jeżozwierz, będę musiał szukać pracy i to na już, moje wymarzone miejsce przestaje istnieć :(

 

kusi pierdolnąć i pojechać zagranico ale nie mam jaj chyba

 

kurwaaaaaaaaaaa

 

#branżażywieniowa

Odnośnik do komentarza

Pierwsze mistrzostwo na koncie Vicenzy. W ramach tego, z zespołu zostali podjebani:

*Paolo Dybala (miał kwotę wykupu w wysokości 60 baniek) - wjechał PSG i go kupił;

*Nicola Murru - Arsenal wjechał na bogato i nawet próby podwojenia gaży nie przekonały Nicoli... 38 bańków (po spełnieniu wszystkich klauzul) wpadnie;

 

a następni w kolejce:

*Federico Bernardeschi (nie jestem zachwycony jego występami, ale wiązałem z nim przyszłość) do Ajaxu za 7 mln - dopinamy negocjacje;

*Luka Jovic do Walencji za blisko 65 mln € - dopinamy negocjacje...

 

Czekam aż polecą oferty za Byrama, Kimmicha i Olssona...

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
10 godzin temu, lad napisał:

@MitnickMike i w kim w końcu grasz w FM? Ja chyba sobie odpalę ostatniego sejwa każualowo.

Legia. Eurowpierdol dostałem jak się patrzy. U siebie jakoś idzie, na wyjazdy dopiero zamontowalem także 4-1-2-2-1 z zageszczeniem środka i testuje. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...