Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie w czwartej lidze Szkocji, Berwick, oczywiście w połowie sezonu wszyscy napastnicy na miesiąc lub nawet do końca rozgrywek kontuzjowani, zostało dwóch juniorów którym nikt nie wróży przyszłości. Limit wypożyczeń wykorzystany, to se sprowadziłem na miesięczne testy trzech napastników, jednego z amatorskiego Queens Park, z którymi właśnie mieliśmy grać smile.gif testowani gracze mogą grać w lidze, ten akurat nie pokazał nic wielkiego, ale udało się wygrać matrix.gif

 

W ogóle Queens Park jest na ostatnim miejscu w ostatniej grywalnej lidze, mają tymczasowego menedżera, a ja lideruje z przewagą 11 punktów na 12 kolejek do końca, ale kusi mnie odejście do nich, mogą oferować tylko kontrakty amatorskie, więc co lepsi piłkarze pewnie poodchodzą za darmo, ale stadion Rangersów i ich zaplecze kusi. No i sami amatorzy to wyzwanie jakieś smile.gif

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, stefan1984 napisał:

Gram sobie w czwartej lidze Szkocji, Berwick, oczywiście w połowie sezonu wszyscy napastnicy na miesiąc lub nawet do końca rozgrywek kontuzjowani, zostało dwóch juniorów którym nikt nie wróży przyszłości. Limit wypożyczeń wykorzystany, to se sprowadziłem na miesięczne testy trzech napastników, jednego z amatorskiego Queens Park, z którymi właśnie mieliśmy grać smile.gif testowani gracze mogą grać w lidze, ten akurat nie pokazał nic wielkiego, ale udało się wygrać matrix.gif

 

W ogóle Queens Park jest na ostatnim miejscu w ostatniej grywalnej lidze, mają tymczasowego menedżera, a ja lideruje z przewagą 11 punktów na 12 kolejek do końca, ale kusi mnie odejście do nich, mogą oferować tylko kontrakty amatorskie, więc co lepsi piłkarze pewnie poodchodzą za darmo, ale stadion Rangersów i ich zaplecze kusi. No i sami amatorzy to wyzwanie jakieś smile.gif

 

 

 

 

Nie Rangersów tylko Hampden Park, czyli narodowy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, stefan1984 napisał:

Ech, zarząd mnie nie puścił, a Queens Park nie było stać na zapłacenie paru groszy odszkodowania :( ciekawe na co wzięli ponad trzy miliony funtów pożyczki, i kto im dał, skoro klub jest wart 95 tysięcy.

na waciki ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brachu napisał:
3 godziny temu, Brudinho napisał:
 
Kurwa Mitnick pokombinuj sam, będzie zabawa. Dlatego przestałem odpowiadać Ci o sraniu, bo zacząłbys prosić o rady...
 
Sobota - FM i wódka! Dzieńkurwadobry! 

Whisky fm i paprykarz szczeciński;)

Szczecin ma teraz lepsze specjały:

par%C3%B3wki.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, stefan1984 napisał:

Ech, zarząd mnie nie puścił, a Queens Park nie było stać na zapłacenie paru groszy odszkodowania sad.png ciekawe na co wzięli ponad trzy miliony funtów pożyczki, i kto im dał, skoro klub jest wart 95 tysięcy. I co robią z piniondzmi, skoro na pensje wydają zero.

 

 

 

 

 

No oni chyba się dorzucili na stadion co nie @lad

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...