Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Pulek napisał:

chłopacy, gdzie teraz najlepiej otworzyć konto u buka? przede wszystkim ma być fajna i przejrzysta strona, dobrze by było gdyby apka była no i jakiś bonus na wejście :)

Jak juz sie dowiesz to daj znac, bo tez bym chetnie jakimis drobnymi poobracal 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hajd napisał:

Jak juz sie dowiesz to daj znac, bo tez bym chetnie jakimis drobnymi poobracal 

Fajnie wygląda Fortuna ale ma system wypłat średni, trzeba zlecić do 12 w dniu roboczym-sam przelewem ekspresowy, totalbet wygląda trochę podobnie do Unibet też są bonusy i po weryfikacji 25 zł  jako freebet wygrana bez wymagalnego obrotu

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, zovalik napisał:

Pograłem trochę w Fifke nową i kurde kusi żeby zakupić bo nawet fajnie się gra... ale ~300 zł wydawać i się wkurwiać potem :>

Ja już zamówiłem. Chyba 309 w agd rtv. Chuj tam, że 300. Wiadomo, że nie jedna kurwa poleci w trakcie FUTa, ale jaram się troszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

FUT to najgorsze kurestwo jakie istnieje w grach online. W 18 pograłem może z 4 miesiące, wkurw był tak duży, że sprzedałem gre i już FUTa nie tykam :) Wcześniej w 16-17-18 grałem. 

 

Na PS4 300zł kosztuje Fifa19? Kogoś też zdrowo pokurwiło :roll: Ciekawe w jakiej cenie wyjdzie RDR? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Sezony grało się całkiem przyjemnie do powiedzmy 5-6 ligi. Później trafiałem na gości którzy mieli karty legend w składzie no i pograne a w Fifa Pointsy nie miałem nigdy zamiaru kasy ładować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...