Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kamtek napisał:

Wiem, znam. Swoją wziąłem jednak na sposób. PS3, do której przymiarki robiłem przez rok, kupiła mi w końcu sama w prezencie, natomiast przy PS4 było nieco nerwowości do momentu, gdy nie oddałem jej na 2-3 tygodnie pada, by mogła sobie przejść trzy części Uncharted ;)

U mnie nie ma szans żeby zagrała w cokolwiek. Laptop to co innego. 

 

Własnie, wy będziecie wiedzieć pewnie. Jak wyjdzie nowe Red Dead Redemption to pewnie będzie też sprzedawane w zestawie z konsolą. Czy taki zestaw to jest cokolwiek tanio, czy tyle samo albo drożej co osobno kupowana konsola i gra? 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Mauro napisał:

Zależy jaka maszynę planujesz kupić.

a to jeszcze inna sprawa. raczej coś eleganckiego, myślałem w około budżetu 4k, może 4,5k. jak już kupić, to taki, żeby na dłużej podziałał trochę. obecny niby spoko, ale wtedy nie potrafiłem sobie dokładnie określić wymagań, jakie miałem do komputra. teraz już to wiem :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mauro napisał:

U mnie nie ma szans żeby zagrała w cokolwiek. Laptop to co innego. 

 

Własnie, wy będziecie wiedzieć pewnie. Jak wyjdzie nowe Red Dead Redemption to pewnie będzie też sprzedawane w zestawie z konsolą. Czy taki zestaw to jest cokolwiek tanio, czy tyle samo albo drożej co osobno kupowana konsola i gra? 

Na pewno odrobinę taniej niż osobno konsola i gra.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mauro napisał:

To może jeszcze z miesiąc zaczekać. Chociaż xboxa z wiedźminem w komplecie wyczaiłem. Zanim skonczę grać w Wiedxmina to Red Dead powinien byc juz tańszy. 

Uncharted, God Of War, Spiderman... Zastanów się jeszcze, bo wszystkie wymienione to nadgry

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Ta Yakuza mnie z tego najbardziej kusi. Last of us mam na PS3 i jak dla mnie to przereklamowana giera. Fakt, ze ja tez nie czuje klimatu zombie za bardzo, ale ta gra jest nudnawa trochę. Taki ze mnie gracz właśnie. 

Ale dzięki za troskę, mimo wszystko zasialiście we mnie wątpliwości

Odnośnik do komentarza

Oprócz tego to w sumie chyba nic więcej, bo same sprzęty mało co się od siebie różnią. Niektórzy wskazują na pady, ale to chybiony argument, bo do każdej z konsol można kupić takiego z innym układem. Moim zdaniem pad od PS4 jest wygodniejszy od tego od XOne (ten od X360 był zdecydowanie lepszy). Na XO jest jeszcze EA Access, ale to trzeba lubić produkcje tego krwiożerczego potwora.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

no właśnie w tej chwili o tym czytałem! :D 

 

ja kontakt z Kowalem mam w sumie od kwietnia, no i z początku rzeczywiście różnie z tym było - przychodził na trening czysty jak łza, ale po treningu dało się wyczuć, że był dopalacz :) ALE! od sierpnia, czyli jak już w sumie zaczęliśmy granie, to Kowal opuścił tylko jeden trening (ten wtorkowy, bo był ze Stanowskim w Barcelonie), no i z tego co wiem to zawsze był full profeska. począwszy od tego, że bierze udział w rozgrzewce, gierkach treningowych itp.. Ogólnie jest u niego fajne zacięcie, żeby coś tam jeszcze pokopać w Serie B.

 

dla mnie mega pozytywna zaskoczka :) 

ooo czyli jednak Stano nie kłamał:)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze modele PS4 miały lepszo grafikę, nie wiem jak jest teraz.

Obiektywnie patrząc, to Xbox ma pewne plusy jak lepszą wsteczną kompatybilność i abonament na gry. Kwestia wygodniejszego pada to już rzecz indywidualna. Ale na obecną chwilę jak ma się sensowny komputer z Win10, to Xbox jest zbyteczny, bo się z takim kompem dubluje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...