Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, schizzm napisał:

Fantasy jajowcy, też tak macie, czy tylko mi tak odbija. Jak jest sezon, pierwsza rzecz, ktorą robię po przebudzeniu w poniedziałek lub wtorek, ledwo mogąc otworzyc jeszcze oczy, to sprawdzam cyferki nfl :roll:

 

Dzień dobry 

Same here, ale chyba przestane bo już mi się coraz mniej chce. To chyba ostatni sezon...

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dudek napisał:

To jak mnie wkurwiają komary w nocy to bajka. I najczęściej pojawiają się gdy się kładę późno spać, więc i tak mam mało czasu na sen.

W Szkocji może ze dwa widziałem przez całe wakacje, ale syn wrócił z Polski to wyglądał jak trędowaty :| Ugryzienie komara u dziecka jest tak 3x większe, więc masakra.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

W Szkocji może ze dwa widziałem przez całe wakacje, ale syn wrócił z Polski to wyglądał jak trędowaty :| Ugryzienie komara u dziecka jest tak 3x większe, więc masakra.

Ja już takiego wkurwa wczoraj złapałem, że jednego rozwaliłem na ścianie godząc się z ryzykiem śladu krwi. Niestety tym razem były przynajmniej dwa. W którymś momencie zacząłem podróżować między pokojami, próbując zamykać za sobą drzwi i licząc, że ucieknę :keke:

 

Potem miałem takie wtf, że budziłem się na chwilę i nie mogłem skojarzyć, w którym pokoju jestem. A teraz jestem nieprzytomny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Dostałem w robocie biurko z opcją stojącą (podnosi się i opuszcza), ciekawe czy będę z tego korzystał :-k 

 

zajebiste, zazdro

 

10 minut temu, Brudinho napisał:

Ale wstałem dzisiaj z jakimś takim wewnętrznym wkurwem. Już 3 kawa a skurwiel nadal we mnie siedzi. 

Dzień

przecież kawa to tylko eskalacja wkurwu :D ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...