Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Gabe napisał:

Muszę się z wami podzielić zabawną sprawą - znów natury lingwistycznej, aczkolwiek tym razem nie dotyczącej języków romańskich wcale a wcale!

 

Otóż oglądając na raty mecz TBB@NOS (wynik znam jakby co) wczoraj na ekranie pojawił się młody linebacker drużyny z Florydy, Jack Cichy. Gdy komentator coś o nim powiedział, trwało to pewnie z sekundę, zanim zrozumiałem, że to o nim. Kto zgadnie jak się czyta jego nazwisko?

 

(jego tata, Steve Cichy, był kiedyś dość dobrym zawodnikiem Notre Dame)

C-i-c-k-i?

Odnośnik do komentarza

trochę to trwało przez kontuzję, ale... jestem zarejestrowany w KTS Weszło już oficjalnie :D

 

https://www.laczynaspilka.pl/druzyna/kts-weszlo,257998.html

 

no i teraz tak - albo dźwignę się po ostatnich beznadziejnych 4 miesiącach kontuzji i zacznę grać w piłkę, albo grzecznie w zimę się stamtąd zawinę. nie widzę innej opcji :-k 

  • Lubię! 7
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Sajczi logiczne się wydawało. Tak jak byłego gracza Cubs, Matta Szczura czytali jaki Matt See-zar.

 

W tym filmiku i w jakimś highlightcie jego ojca mówią cały czas [Siczi] (niezmiękczone s), więc chyba wczoraj źle usłyszałem [Sajczi], albo komentator się pomylił:

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Pulek napisał:

trochę to trwało przez kontuzję, ale... jestem zarejestrowany w KTS Weszło już oficjalnie :D

 

https://www.laczynaspilka.pl/druzyna/kts-weszlo,257998.html

 

no i teraz tak - albo dźwignę się po ostatnich beznadziejnych 4 miesiącach kontuzji i zacznę grać w piłkę, albo grzecznie w zimę się stamtąd zawinę. nie widzę innej opcji :-k 

dostaniesz jakieś minuty jutro?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...