Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę tego nie rozumię. Owszem, wiele razy mi się zdarza zmieniać kluby, ale w FM 18 (którego kupiłem chyba w styczniu) rozegrałem 6 sezonów Unionem Berlin, 1 pełny Interem Mediolan, 3 sezony łącznie Evertonem, no i 3 sezony kariery journeymana, którą opisywałem na forum. Jak na niewielką ilość czasu wolnego to całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, BartuS napisał:

T-m destroyer :kekeke: 

 

Nie chciałem :( 

 

4 godziny temu, z0nk napisał:

Liczy się dobre przygotowanie fizyczne, rotacja itp. jako przykład weź Polaków! :profesor:

 

@Makkczemu zamykasz temat? Daj shadowbana TieMowi i kontynuuj to!

 

Mógł powiedzieć, żebym się po prostu zamknął i już ;)

 

3 godziny temu, kolek23 napisał:

 

IMO od lat największy problem MyCareer to nieporadność kolegów z zespołu w obronie i w ataku. Przeżyłbym to P2W, ale jak gram w Bostonie z sprawnymi Kyrie i Haywardem, wchodzę tam jako rookie, robię 15/5/5 i mamy bilans 19-35, no to kurwa mnie bierze :D 

 

Ja mam 49-6... 

 

48 minut temu, Jahu napisał:

A chciałem walnąć geneze Polska rządzona w latach 2007-2015 a 2015-2018

:(

 

Czekam Jahu... czekam na taką genezę. Tylko same fakty proszę (które można potwierdzić) a nie domysły :)

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, T-m napisał:

Czekam Jahu... czekam na taką genezę. Tylko same fakty proszę (które można potwierdzić) a nie domysły :)

 

PO  kradło bo to kurwy i złodzieje i komuniści a PiS wyciąga to z zapaści którą po sobie zostawiło PO. Tak w dużym skrócie, ale chyba zachowałem całość myśli Jaha :keke: 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Hyhy, Policja i jej entuzjazm.

Kumplowi z pracy ktoś wjechał w auto na parkingu i uciekł, babeczka z innej firmy w budynku zrobiła na szybko zdjęcie, ale z nerw zrobiła z boku. Sprawca oczywko stare bewmwu. W związku z tym, że auto służbowe to wezwana policja. Przyjechali i od razu "uuu panie, myśleliśmy, że macie zdjęcia z numerem rejestracyjnym, tak to się nie da nic zrobić". To tłumaczymy, że auto ma charakterystyczne felgi, wgnieciony tył, to oni "nie no panie, to on za godzinę będzie miał wszystko zrobione" i "pan sobie wyobraża, że będziemy jeździć do każdego właściciela BMW w mieście". I na każdy nasz argument mieli kontrargument "niedasie". Na koniec zachęcili, że jak bardzo się upieramy, to w związku z tym, że są na motorach, to nie mogą przyjąć zeznań i zapraszają na komisariat. Ale warto sobie zarezerwować minimum 2-3 godziny :roll: 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

 

No to załóżmy jedną stronę na której każdy będzie publikował to co go interesuje :keke: @Kaczy i @SZko filmach, Ty o wszystkim, @schizzm pozamiata w dziale literatura i stare gry, @me_who skrobnie coś o piwniczeniu, @Dudek o zakażeniach w oku, @jmk napisze poradnik "jak się nie budować", H(e)aj(t)d wpadnie do forumowego tematu o portalu i napisze "srogo prychłem" czym zgarnie 20 lajków. FYM napisze poradnik o szybkim zarabianiu przy pełnej pomocy znajomych, @MitnickMike o wsparciu klienta w projektach, @Reaper będzie skrobał o zaletach korporacyjnego życia a ja mogę napisać poradnik jak uczyć się angielskiego, żeby się nie nauczyć, @wojt3k walnie serie poradników o tytule "daje like" a @lad "Projekt Wielki Everton czyli geneza pierwszego miesiąca pracy każdego trenera". :-k 

Jeszcze @Fenomen do kącika dowcipu :_winkle:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

to nie mogą przyjąć zeznań i zapraszają na komisariat. Ale warto sobie zarezerwować minimum 2-3 godziny 

Dokladnie. To jest zniechecanie do skladania zeznan w celu unikniecia spadku statystyk. Lepiej zlozyc na pismie do kancelarii wlasciwego miejscowego komisariatu - wtedy po miesiacu wezwa na skladanie zeznan, co potrwa 15 minut, o ile sensownie opiszesz w zgloszeniu sprawe.

 

W ogole to jest niezle, ze formularza zglaszania sprawy na policje nie ma w necie jak np. jest z roznymi dokumentami urzedowymi.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, lad napisał:

Ja trochę tego nie rozumię. Owszem, wiele razy mi się zdarza zmieniać kluby, ale w FM 18 (którego kupiłem chyba w styczniu) rozegrałem 6 sezonów Unionem Berlin, 1 pełny Interem Mediolan, 3 sezony łącznie Evertonem, no i 3 sezony kariery journeymana, którą opisywałem na forum. Jak na niewielką ilość czasu wolnego to całkiem nieźle.

 

Stereotypy ;) Mi się kojarzy, że ciągle tu piszesz, że coś zaczynasz, a nie że to X sezon.

 

No i Akademia czeka :>

 

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Swoją drogą wczoraj miałem kilka fajnych fragów w CS i chciałem wrzucić wideo, ale mi Outrekt zjebał linka meczu i ponownie nie chce go zaczytać :( W ogóle Outrekt się psuje, nie da się nawet obejrzeć obecnie historycznych filmików czy fragów :/ 

Też tak mam ostatnio

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...