Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, T-m napisał:

W Project Managemencie też. Przykład sprzed kilku dni z rozmowy. Pytam o risk management, jakie są fazy, a laska wielkie oczy, że nie wie, bo ona ryzyk w projektach nie ma. Stanowisko Senior Project Manager, stawki powyżej 10K netto miesięcznie.

 

no wlasnie to jest ogolny problem, do mojej firmy przyszla PMka z ponad 10-letnim doswiadczeniem, nie doczekala konca okresu probnego nawet :D 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, adamus napisał:

Ojejjj :D

 

Ona chciała co najmniej 19 brutto :)

 

6 minut temu, BartuS napisał:

 

no wlasnie to jest ogolny problem, do mojej firmy przyszla PMka z ponad 10-letnim doswiadczeniem, nie doczekala konca okresu probnego nawet :D 

 

Ale najgorsze jest to, że ludzie przestają myśleć w takich momentach. Przecież to jest turbo logiczne, jak to opisać Nie trzeba koniecznie napierdalać schematu, ale jak nie wiesz, że 1) identyfikujesz, 2) analizujesz, 3) mitygujesz, 4) monitorujesz no to smutek. To jest takie 2+2 dla PMa.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, klinsmann napisał:

no ja też nie, dostaje tylko takie z problemami :iksde: 

 

Bez ryzykuf, tylko z iszusami? :keke:

3 minuty temu, BartuS napisał:

firmy it tez sie mocno roznia od siebie, sa przeciez firmy produktowe, typowy body-leasing i software house, kazde z tych miejsc rozni sie mocno sama praca, zakresem obowiazkow i podejscia

 

Zgoda. Ja się nie spotkałem z innym zarządzaniem ryzykiem i wydaje mi się to raczej podstawową podstawą logiczną, nie mniej jednak na stanowisko seniora to trzeba trochę ogarniać coś więcej niż swoje boisko ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, adamus napisał:

Kurcze, a ja na wszelki wypadek musze myśleć na temat tego co może się w całym projekcie wyjebać jeszczepo stronie klienta tak aby później nie było zaskoczenia "ale jak to?!" :D

ze mnie się smieją, że jak lubię antycypować "problemy" to, że "szukam problemów tam gdzie ich nie ma" :( 

 

generalnie bądź zawsze dwa kroki przed sponsorem... i klientem

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tio napisał:

Fajnie, że sobie tutaj slangiem walicie ale ja na swoim piętrze w biurowcu mam kilka firm informatycznych i dla mnie informatyk to ktoś kto łazi w pracy w klapkach kubota i nie zamyka drzwi od kibla

ło kurła, Janusz chodź tutaj :icek: 

a no i możecie się dokształcic z korpobełkotu, mój ulubiony słownik :iksde: 

 

 

http://www.korpogadka.pl

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, klinsmann napisał:

ze mnie się smieją, że jak lubię antycypować "problemy" to, że "szukam problemów tam gdzie ich nie ma" :( 

 

generalnie bądź zawsze dwa kroki przed sponsorem... i klientem

Ja uwielbiam na spotkaniach zadawać pytania "a pomysleliście o...", "co jeśli...", "czy wzieliście pod uwagę..."  i widzieć przerażenie u klientów :D

Odnośnik do komentarza

Jaki zbieg okoliczności :D

Zostaję w szpitalu do piątku, a wczoraj do mnie dzwoni prezes stowarzyszenia, że w sobotę jest spotkanie z pacjentami i lekarzami właśnie w Gdańsku, a ona jest chora i szuka zastępstwa (ja już zastępowałem Poznań, Wrocław i Gdańsk;)) na poprowadzenie. Spotkanie jest w Sopocie, załatwili mi dwa noclegi, żebym wypoczął i w niedzielę spokojnie do Szczecina ruszył :)

 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Jaki zbieg okoliczności :D

Zostaję w szpitalu do piątku, a wczoraj do mnie dzwoni prezes stowarzyszenia, że w sobotę jest spotkanie z pacjentami i lekarzami właśnie w Gdańsku, a ona jest chora i szuka zastępstwa (ja już zastępowałem Poznań, Wrocław i Gdańsk;)) na poprowadzenie. Spotkanie jest w Sopocie, załatwili mi dwa noclegi, żebym wypoczął i w niedzielę spokojnie do Szczecina ruszył :)

 

W pierwszej chwili pomyślałem, że chodzi o SKPS :D 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...