Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Kowalinho napisał:

Ewentualnie o niszowym futbolu, coś w stylu underdoga Vamiego, male kraje, niskie ligi itp.

Kartofliska robiły kilka odcinków „Przegląd lig ujowych” i były tam naprawdę cymesy jak Barbados czy jakieś inne Samoa, czy druga liga żeńska na Guam bodajże, ale było to tak raczej w ramach beki z amatorów albo jakiś kosmicznych bramek, nic ciekawgo się nie dało się z tego dowiedzieć. No i zapał im szybko minął albo kliknięcia się nie zgadzały.

Ale inne ich pomysły typu Ósma Liga Mistrzów i seria „Jak nie zwiedzać” to dosko kontent. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

no dla mnie kartofliska to mistrz kontent :-k połączenie zajawki oglądania meczów z montażem wideo

 

a ogólnie to oczywiście wszystko czytam, dziękuję za opinie, przyjmuję do wiadomości, przekażę do 'redakcji' ;) uważam też, że w obecnych czasach naprawdę trzeba szukać i próbować różnych rzeczy, żeby wypaliło. rzadko zdarza się, że za pierwszym razem wszystko pyka

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Misiek napisał:

Ja ostatnio się na maxa wkręciłem w kanał kartofliska na yt i aż mam ochotę pojeździć trochę po łódzkich ligach ogórkowych, ale w związku z tym, że regularnie chodzę na Widzew to tak trochę nie wiem czy jest jeszcze sens :P 

Jeden z najlepszych kanałów na YT. Znam i śledzę od jakichś 10 lat, nawet kiedyś poznałem Radosława.

22 minuty temu, me_who napisał:

Kartofliska robiły kilka odcinków „Przegląd lig ujowych” i były tam naprawdę cymesy jak Barbados czy jakieś inne Samoa, czy druga liga żeńska na Guam bodajże, ale było to tak raczej w ramach beki z amatorów albo jakiś kosmicznych bramek, nic ciekawgo się nie dało się z tego dowiedzieć. No i zapał im szybko minął albo kliknięcia się nie zgadzały.

Ale inne ich pomysły typu Ósma Liga Mistrzów i seria „Jak nie zwiedzać” to dosko kontent. 

Tylko szkoda, że Radosław juz nie jeździ za granicę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

IMO najbardziej ludzi ciekawią zakulisowe historie. Np. background przejścia zawodnika X do klubu Y. Zerknij na kanał jutubowy Polsatu Sport. Ich materiały o piłce kręcą się w granicach 20-50k. Jednak jak wycięli fragment z Cafe futbol o przygodach Grosickiego w Turcji to nagle zrobili ponad 200k wyświetleń.

 

Ze swojego doświadczenia mogę to potwierdzić. Jakoś półtora roku temu zostałem zaproszony przez Uniwersytet Kopenhaski na kilka gościnnych wykładów na temat sportu (z biznesem). Założyłem sobie, że pociągnę temat wizerunku sportowca i tworzenia akcji, które mają wzmocnić jego pozycję na rynku. Za pierwszym razem sala była zapełniona tak w 75%, ale podczas tego pierwszego spotkania rzuciłem parę znanych nazwisk, parę anegdot i... w kolejnych był nadkomplet.

 

Teraz mogę zdradzić, że na jeden z nich chciałem zaprosić Zlatana jako gościa specjalnego, ale... podobno coś mu wypadło :D

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

No i gadające głowy o piłce dalej się sprawdzają. Polsat ma Cafe Futbol i dogrywkę w necie, w poniedziałek jest Misja Futbol Pola, gdzie w sumie też jest Borek, Stanowski znowu zaczął Stan Futbolu, Kołtoń niedawno zrobił Prawdę Futbolu i w sumie też tam często Borka zaprasza i też ma całkiem niezłą oglądalność.

Odnośnik do komentarza

samym fanpejdzem swiata raczej nie zwojujesz, no chyba, że masz w chuj oryginalny pomysł i zażre, a ten jest powtarzalny i mielony przez każdego fana piłki kopanej, poza tym facebook służył raczej do utrzymywania zasięgów i aktywności, a z racji ucinanych zasięgów większą racje bytu mają teraz chyba grupy

Odnośnik do komentarza

może wyraziłem się niejasno ;) facebook niech sobie tam będzie, to jest bardziej dla zajawki wraz ze znajomymi

 

ja chcę ogarnąć coś sam, ale prawdopodobnie przy pomocy jakiegoś 'partnera'. w grę wchodzi legia.net albo WeszłoTV. no tylko w Legii to jest zamknięcie się na jeden temat.

 

btw. kolega @beeres doskonale mnie zrozumiał, i właśnie coś takiego chciałem przeczytać :)

Odnośnik do komentarza

Pulek, moim zdaniem na YT (przynajmniej polskojezycznym) brakuje tresci o teorii pilki noznej. Takich, ktore by rozkladaly na czynniki pierwsze poszczegolne elementy gry i strategii (np. pressing), a takze analizowalyby krok po kroku style gry danych menadzerow (np. dlaczego Sarriemu udalo sie w Napoli i czy uda mu sie rowniez w Chelsea?). Mozna by pokusic sie o opowiedzenie historii poszczegolnych pozycji na przykladach - jak zmieniala sie rola skrzydlowego od typowego jezdzca bez glowy do grajkow typu Mahrez albo Robben. No i wyjasnic role pilkarzy we wspolczesnym futbolu, nawet te z FM - w koncu nie kazdy wie, czym sie rozni carrilero od mezzali i enganche od klasycznej 10.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Hajd napisał:

Pulek, moim zdaniem na YT (przynajmniej polskojezycznym) brakuje tresci o teorii pilki noznej. Takich, ktore by rozkladaly na czynniki pierwsze poszczegolne elementy gry i strategii (np. pressing), a takze analizowalyby krok po kroku style gry danych menadzerow (np. dlaczego Sarriemu udalo sie w Napoli i czy uda mu sie rowniez w Chelsea?). Mozna by pokusic sie o opowiedzenie historii poszczegolnych pozycji na przykladach - jak zmieniala sie rola skrzydlowego od typowego jezdzca bez glowy do grajkow typu Mahrez albo Robben. No i wyjasnic role pilkarzy we wspolczesnym futbolu, nawet te z FM - w koncu nie kazdy wie, czym sie rozni carrilero od mezzali i enganche od klasycznej 10.

totalnie nie mój klimat, ale rozumiem, że może być na to zapotrzebowanie. kilkukrotnie przewijał się tu w Maryni angielskojęzyczny kanał ziomków, którzy tłumaczą te wszystkie zawiłości taktyczne o których piszesz. nawet sam wspominałem, że jest to w chuj kozak.

 

ale to raczej nie to, co mnie kręci. a żebyś robić coś zajebiście dobrze, to byłoby dobrze wejść w to z pasją w tle.

 

edit: ooo, o tym ja mówił: https://www.tifofootball.com/

 

siejo rozpierdol, naprawdę

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...