Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

Mnie najbardziej zastanawia co sprawiło, że wszedł tutaj w marcu 2017 roku po 5 latach nieobecności. Pisałem o tym dwa razy, ale nikt nie podjął tematu.

 

Skąd Ci się w ogóle wzięło, że on był w tym marcu? :-k

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Misiek napisał:

No zaraz moment, przecież mógł chyba wywalić sobie spod bazy wpis, nie wiem jak teraz, ale on chyba miał normalnie dostęp.

 

W 2017 już nie miał.

 

A ja jak testowałem w 2012 log as na użytkowniku bodajże @parachutes (jedno z kont, z których oddano głos na Icona), to mu zostawiłem notkę na PW, żeby się do mnie odezwał, to mu parę rzeczy wytłumaczę. Ale jeszcze się nie odezwał :D

 

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak, tez ogladalem. Faktycznie, te kwiatki nie wygladaja najgorzej ale to glownie dlatego, ze jestes przystojnym, niezle zbudowanym, mlodym agentem ubezpieczeniowym.

Zawiodlem sie. Ja jebie, tak czekalem na to co powie jury. No ale w sumie szacun za odwage.

 

PS Byles zbyt szary na to by awansowac, przeciez tam 90% wyborow to osoby juz na pierwszy rzut oka kontrowersyjne, a 10% to zajebisci kucharze - szare myszki. Mogles pretendowac do tej drugiej grupy ale to musialbys cos ugotowac.

Cytat

A miało być Raviolo na 3 sposoby. Ricotta/gruszka/trufla, bekone/gorgonzola/karczoch i krewetka w przyprawach a la cajun/cheddar i monterrey jack

Ja wiem, ze jest taka zjebana moda zeby ugotowac cos co brzmi egzotycznie z czyms co jest pospolite i jeszcze machnac lyzka tak zeby rozmazac efektownie puree i przykryc to pierzynka z chuja jelenia i najlepiej jakby zajmowalo 5% talerza i zeby nazwa miala ze 150 znakow ale chyba ugotowanie czegos smacznego w 45 minut dla kucharza z nieograniczonymi zasobami produktowymi nie powinno byc problemem :-k  No bo na chuj robic tak skomplikowane danie skoro mozna dostac sie bezposrednio do czternastki poprzez ugotowanie zupy tajskiej?

PPS Nie masz jakiejs bluzy we flamingi czy cos?

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Man_iac napisał:

@Seju, przecież takie rzeczy gotuję się łatwiej. Schabowego każdy jadł i każdy wie jak powinien smakować i czy ten, którego próbuje jest dobry. A jak zrobisz takie wymyślne, egzotyczne danie to nawet jak nie wyjdzie to można grać głupa że tak to miało wyglądać :kekeke:

Granie glupa graniem glupa ale chyba celem kwalifikacji jest awans. I nie pisze przeciez o schabowym z duralexu tylko o daniu z owocami morza, ktore zdazysz zrobic w pol godziny nawet i nie beda to krewetki na masle z czosnkiem i pietruszka. Wiem, ze sprzed telewizora wszystko jest latwiejsze ale komentuje, bo jestem Polakiem, no i bo moge.

 

Godzinę temu, T-m napisał:

Może to będzie głupie pytanie, ale po co wchodziłeś na jego profil :keke: jak nudne musi być życie, żeby sprawdzać co tam się wyświetla na profilu Icona :keke:

 

Jak slabe musi byc ocenianie zycia czlowieka na podstawie tego czy wszedl na strone profilu innego uzytkownika na forum internetowym :keke:

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...