Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze się z wami podzielę kolejnym traumatycznym doświadczeniem lingwistycznym:

 

Meglio - wymowa powiedzmy melio, jak w tagliatelle - to po włosku "lepiej/najlepiej/lepszy/najlepszy". Wnioskuję, że to po włosku, bo "lo sgrassatore" to też po włosku, znaczy "odtłuszczacz". No więc dlaczego meGLio? Bo Polak nie wymówi? nie skojarzy? A Coca-cola (koka-kola) kojarzy? A Leroi Merlin (Lerua Merlę)? Michelin (Miszlę... no dobra, tu może poleciałem za grubo :keke: )

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj widziałem nowy bestseller Empiku, 365 dni. Ogólnie reklamowane jako Grey + Ojciec Chrzestny czyli jakiś szef mafii sycylijskiej sobie zarucha polską wakacjowiczkę. I pomijam, że zapewne jest to literatura wysokich lotów, ale dlaczego właściwie teraz takie coś wyszło? Przecież moda na Greya i jego wariacje była parę lat temu, dalej to trzyma w Polsce :-k ?

Odnośnik do komentarza

Kurwa, co jest nie tak ze mną. Idę gdzieś do roboty i chcę być zwykłym szarym pracownikiem, który wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności do wykonywania zadań, a kończe na spotkaniach z władzami Microsoftu albo CIO srogiego banku, który dopiero co zapłacił 750 mln euro kary ...

Ja kurwa nawet nie umiem się w garniak ubrać, jestem prostokiem ze wsi!

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Meler napisał:

Kurwa, co jest nie tak ze mną. Idę gdzieś do roboty i chcę być zwykłym szarym pracownikiem, który wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności do wykonywania zadań, a kończe na spotkaniach z władzami Microsoftu albo CIO srogiego banku, który dopiero co zapłacił 750 mln euro kary ...

Ja kurwa nawet nie umiem się w garniak ubrać, jestem prostokiem ze wsi!

 

nasz bohater :wub:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...