Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

ale tak wiele cennych rad:)

Każda rada, opinia jest cenna. A czy się ją weźmie do serca albo pod uwagę to inna sprawa. Wiedzieć i zapoznać się z informacjami jest bardzo fajne i wskazane.

przynajmniej obaj wiemy, co chcemy :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Turyści. Wszystkiemu winni turyści. Wszędzie gdzie są napaleni zboczeńcy szukający cycków (jak Ty) miejscowe kobiety chowają swoje dobra :keke:

Post oczywiście w żartobliwym tonie, ale nie ukrywam, że nieco mnie to zdziwiło. Wszak masa tu Niemców, którzy wszak zgodnie z kulturą FKK nie robią z opalania topless czegoś wielkiego. W Bułgarii kobiet bez góry było wiele, nawet pomimo faktu, że całkiem niedaleko, bo po drugiej stronie portu, była typowa plaża naturystyczna.
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Brudinho napisał:

Kurwa UE ze swoim pomysłem o Exit Tax to jakiś skandal. Przecież to niewolnictwo.

Nie wypowiadam się o samym projekcie czy jego mechanizmach, bo ich nie znam, ale zajebiście chciałbym ukrócić proceder uciekania z fikcyjnymi umowami na Słowację, zakładania działalności w Czechach czy kupowania tamże aut bez akcyzy, jeśli faktycznie umowy czy działalność prowadzona jest w Polsce, a auto w Czechach było tylko przez chwilę przy okazji rejestracji.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Brudinho napisał:

 

Sam fakt istnienia takiej dyrektywy. Państwo powinno być konkurencyjne.

Myślałem, że jesteś jednym z tych, którzy zrozumieli, że jak będą chcieli wyjechać do pracy za granicę to dostaną rachunek na lotnisku :D 

6 minut temu, Gacek napisał:

Nie wypowiadam się o samym projekcie czy jego mechanizmach, bo ich nie znam, ale zajebiście chciałbym ukrócić proceder uciekania z fikcyjnymi umowami na Słowację, zakładania działalności w Czechach czy kupowania tamże aut bez akcyzy, jeśli faktycznie umowy czy działalność prowadzona jest w Polsce, a auto w Czechach było tylko przez chwilę przy okazji rejestracji.

Tylko, że takie sytuacje już teraz mają pod lupą. Weryfikują faktyczne miejsca sprawowania zarządu po dokumentach o siedzibie firmy, połączeniach telefonicznych itp. Chociaż faktycznie to żmudna robota i byłbym otwarty na pomysł jakiegoś sprawniejszego sposobu na wykrywanie takich sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gacek napisał:

Nie wypowiadam się o samym projekcie czy jego mechanizmach, bo ich nie znam, ale zajebiście chciałbym ukrócić proceder uciekania z fikcyjnymi umowami na Słowację, zakładania działalności w Czechach czy kupowania tamże aut bez akcyzy, jeśli faktycznie umowy czy działalność prowadzona jest w Polsce, a auto w Czechach było tylko przez chwilę przy okazji rejestracji.

 

A ja zajebiście bym chciał, aby nie opłacało się robić takich "szwindli". 

@Gaceki wiem, że jest multum osób, które po prostu kradną i oszukują i także jestem za króceniem takich ludzi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Man_iac napisał:

Tylko, że takie sytuacje już teraz mają pod lupą. Weryfikują faktyczne miejsca sprawowania zarządu po dokumentach o siedzibie firmy, połączeniach telefonicznych itp.

Tak, tak, a później do tych wykrytych sytuacji przyjeżdżają na jednorożcach, krzyczą "crucio" celując w nieuczciwych przedsiębiorców swoimi różdżkami z piórem feniksa, a po wszystkim uzyskują przyznanie się do winy i w nagrodę dostają medale od swoich przełożonych :keke:

Nie, Maniek, nie mają pod lupą. To znaczy może jakiś jeden czy drugi przypadek się zdarza, ale nadal masz masy ludzi na papierze prowadzących działalność zagranicą czy sporo prezesów jeżdżących Porsche na czeskich rejestracjach. Twój post ma tyle wspólnego z rzeczywistością, że mógłby zostać odczytany w Wiadomościach TVP :keke:

9 minut temu, Brudinho napisał:

A ja zajebiście bym chciał, aby nie opłacało się robić takich szwindli. 

Na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...