Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, jmk napisał:

Wydawało mi się, że coś co jest ogólnie na NFZ to jak masz pakiet to też tak jest, a szybciej za dopłatą ewentualnie, a nie że taki lekarz z pakietu nie może dać na NFZ .

 

Nope. Nawet jak masz znajomości :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

 

Tak w umowie jest zapis, że lekarz nie może wystawiać skierowań do placówek na NFZ... Proponuję trochę pozyc w tym świecie absurdów ;)

 

Kurczę, masz ode mnie kilkadziesiąt, jak nie kilkaset więcej przypadków kontaktu ze służbą zdrowia - myślałem że wiesz, że NFZ i prywatne przychodnie (o ile nie podpisały kontraktu z NFZ, no ale wtedy są prywatne, ale na NFZ) to dwie różne ścieżki, które w żadnym miejscu się nie schodzą. Wydawało mi się, że to taki common knowlegde, że nie można sobie tak skakać z kwiatka na kwiatek, że albo ścieżka NFZ, albo ścieżka leczenie prywatne :-k 

Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, jmk said:

Proponuję trochę pozyc w tym świecie absurdów

Kulą w płot. U lekarzy bywam znacznie częściej niżbym chciał ;) I jak pisał uż. @Gabe - to jest common knowledge, LuxMed to absolutnie prywatna placówka, tak prywatna jak tylko może być. Mają nawet prywatny szpital w W-wie, dawne Centrum Damiana.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:
21 minut temu, SZk napisał:
MYLISZ KULTURE Z ROZRYWKA!
 
A SWOJE GLUPIE UWAGI ZACHOWAJ DLA SIEBIE, BO JESTES PROSTAKIEM!

Najmilsze co od niej usłyszałem podczas 3 dniowego zgrupowania

Ciesz sie, ze dostapiles zaszczytu wziecia udzialu w akcie komunikacji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No nie do końca Gaben. Jak byłem mały to też często chorowałem ;) (niespodzianka), miałem kilku rodzinnych w przychodni, ale też dwóch prywatnych - chodziliśmy do nich do domu, a jednak badania itp. zlecał to były na NFZ, wtedy takich LuxMedów (chyba) nie było. Pamiętam też, że laryngolog przyjmował mnie prywatnie, a na zabiegi brał do przychodni, też tak mi zlecił wycięcie trzeciego migdała. Kolega nie dawno chodził do ortopedy prywatnie, a operację kolana miał w szpitalu u niego na NFZ.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

No nie do końca Gaben. Jak byłem mały to też często chorowałem ;) (niespodzianka), miałem kilku rodzinnych w przychodni, ale też dwóch prywatnych - chodziliśmy do nich do domu, a jednak badania itp. zlecał to były na NFZ, wtedy takich LuxMedów (chyba) nie było. Pamiętam też, że laryngolog przyjmował mnie prywatnie, a na zabiegi brał do przychodni, też tak mi zlecił wycięcie trzeciego migdała. Kolega nie dawno chodził do ortopedy prywatnie, a operację kolana miał w szpitalu u niego na NFZ.

Dobra, ale to jest raczej kombinatoryka lekarzy. To samo jak przyjmują prywatnie w szpitalu i Cię badają na szpitalnym sprzęcie, a hajs za wizytę do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Misiek said:

Dobra, ale to jest raczej kombinatoryka lekarzy. To samo jak przyjmują prywatnie w szpitalu i Cię badają na szpitalnym sprzęcie, a hajs za wizytę do kieszeni.

Dokładnie tak. Sam kilka razy musiałem skorzystać z takiej ekhem 'usługi' i jestem bardzo wdzięczny, że to było możliwe, niemniej jednak to jest trochę szara strefa. LuxMed jako prywatna spółka to wyciął, chcesz coś więcej niż w abonamencie - płać.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, SZk napisał:

Ciesz sie, ze dostapiles zaszczytu wziecia udzialu w akcie komunikacji.

 

Boże to była komunikacja? Myslałem, że komunikacja jest wtedy, gdy obie osoby rozmawiają a nie jedna prowadzi monolog z góry zakładając, że ta druga nie ma nic mądrego do powiedzenia. No i fakt, nic mądrego do powiedzenia nie miałem, ale liczy się fakt :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...