Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dudek napisał:
4 minuty temu, Makk napisał:

No ba! Książki kucharski i o nalewkach tej zakonnicy np. :D

I o Katyniu.

O Smoleńsku też coś widziałem któregoś razu :-k

Na poczcie tylko takie są:

- popularne bardzo kryminały,

- Katyń,

- Smoleńsk

- Żołnierze Wyklęci,

- Gotuj z zakonnico

No i długopisy i plastelina

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Dudek napisał:

U mnie są na pewno jeszcze portfele, słodycze (jakieś z firmy pszczółki czy cuś), napoje energetyczne - tu ostatnio nawet była kartka, że są z lodówki, aczkolwiek lodówki nigdzie nie widziałem :-k

Ale to mniej popularne rzeczy :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kolek23 napisał:

Możesz rozwinąć? Albo podlinkować coś w temacie?

Na twitterze od soboty widziałem strasznie dużo narzekań na DAZN, że gówniana jakość, zrywane połączenie czy klatkowanie.

Na twitterze obserwuję ludzi głównie związanych kibicowsko z Milanem i jeśli czytałem komentarze, że już wolą iść do SKY (które ostatnio jest tak pro-Juve, jak weszło nigdy nie było prolegijne) niż oglądać DAZN, to coś jest na rzeczy.

https://tvtechnews.eu/2018/08/20/dazn-sport-italian-launch-streaming-problems/

Takie coś na szybko znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

@jmk z tego co ja pamiętam to jest po urlopie 3 tygodniowym ta babka, tak pisałeś kiedy ja się pytałem czy wszystko oki z projektem, żeby nie było poprawek na ostatnią chwilę. Pierdolne rotfla jak stąd do Wodzisławia jak będą następne poprawki a Ty miej jaja i powiedz publicznie kto Cie skasował 10k za projekt i tak go spierdolił w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, Gacek said:

Na twitterze od soboty widziałem strasznie dużo narzekań na DAZN, że gówniana jakość, zrywane połączenie czy klatkowanie.

Na twitterze obserwuję ludzi głównie związanych kibicowsko z Milanem i jeśli czytałem komentarze, że już wolą iść do SKY (które ostatnio jest tak pro-Juve, jak weszło nigdy nie było prolegijne) niż oglądać DAZN, to coś jest na rzeczy.

https://tvtechnews.eu/2018/08/20/dazn-sport-italian-launch-streaming-problems/

Takie coś na szybko znalazłem.

 

25 minutes ago, Feanor said:

 

Dzięki :)

 

Zastanawiam się czy będzie działało na VPNie :) Chyba sobie spróbuję z ciekawości :) 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Dudek napisał:

U mnie są na pewno jeszcze portfele, słodycze (jakieś z firmy pszczółki czy cuś), napoje energetyczne - tu ostatnio nawet była kartka, że są z lodówki, aczkolwiek lodówki nigdzie nie widziałem :-k

 

Paaanie, "Pszczółkę" to Ty szanuj.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ty się nawet nie odzywaj, bo jedyny problem z Tobą był, że zamiast wysłać mi projekt na styczeń wysłałeś w kwietniu. Nie wiem jak to prościej powiedziec, że koszty rosną z tego powodu.

Pierwsza jej decyzja była po majówce, dostałem 3 tygodnie, nie wyrobiles się więc trzeba zawiesić. Potem czekanie na pliki, szukanie innego architekta. Wtedy babka idzie na urlop bo w końcu sezon urlopowy. Ja miałem się w wakacje budowac, a nie czekać na pozwolenie. Przez te pierdolone cztery miesiąc obsuwy na początku wszystko się jebie, bo tak to bym w obecnej sytuacji był w maju, a nie nie byłbym bo wtedy nie ma urlopów...

 

 

Krótko mówiąc: składam w styczniu projekt babka w lutym mówi że są poprawki do marca je robisz i w kwietniu czy maju mam pozwolenie. No prościej się kurwa nie da. Nie wiem w ogóle po co się na ten temat jeszcze odzywasz. Koszt drugiego architekta to 4 kafle, tysiak za geodetę reszta kosztów czyli trzy to już przez opóźnione cztery miesiqce.

Potem odpisze reszcie jak wrócę z pracy.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...