Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wojt3k napisał:

Ok, powiedziała „tak” więc już oficjalnie mogę podzielić się tym z forumkiem - od dziś porzuciłem stan kawalerski.

 

Spiłeś wcześniej czy na trzeźwo? :o

49 minut temu, Reaper napisał:

na elevenie bedzie? trzeba chyba wykupic znow dostep :-k 

 

Daj znać to Ci podrzucę dane do horizontv

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jahu napisał:

Peło rządziło w okresie 2008-2015 przypominam :) a sytuacje w LOT to ja znam od 1985 roku :)

 

A ja Ci przypominam, że PiS dostawał LOT w dobrej kondycji finansowej (Chociaż pewnie różne płatności i wydatki wyszły zaś) bez problemów które nastąpiły teraz  :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

 

A ja Ci przypominam, że PiS dostawał LOT w dobrej kondycji finansowej (Chociaż pewnie różne płatności i wydatki wyszły zaś) bez problemów które nastąpiły teraz  :roll: 

Dostał by w jeszcze lepszej jak by złodzieje nie pokradli jakiś paru dobrych mld ;)

a pozatym ile razy rząd PO musiał ratować LOT z naszych $ 5-6?

  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Jahu napisał:

Dostał by w jeszcze lepszej jak by złodzieje nie pokradli jakiś paru dobrych mld ;)

a pozatym ile razy rząd PO musiał ratować LOT z naszych $ 5-6?

 

RAZ :keke: Jakby dostał w jeszcze lepszej to jeszcze więcej by zajebali co nie? Skoro i to spierolili :keke: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Dlaczego, Swans z lat 80. to złoto po dziś dzień. Uwielbiam ich pierwszy okres twórczości, zresztą późniejsze zluzowanie z Jarboe też. A dzisiejszy kult wobec ostatnich wydawnictw - trochę na wyrost a Gira za bardzo pławi się w swojej zajebistosci ;)

Ja sluchalem Music for the blind i The Seer i mnie bardzo, bardzo wynudzilo. Na zywo, z tego, co znajomi mowili tez nudy. A lubie post-rock (Spirit of Eden i Laughing Stock sa w moim TOP 10 plyt).

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Chodzi o skurwysynów natury. Niby takie ładne i och ach w książkach, a to kurwy, dasz chleb i niby chce, ale Cię upierdoli.

 

Władysławowo 93' pamiętamy

A to przepraszka, myślałem, że może miałeś okazję skosztować skoro łabędzie lepiej niż wszystko ;)  Innych zalet nie umiałem sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...