Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Kaczy napisał:

Mnie bawi jedynie twoje stanowisko, gdzie Ty jako wielce empatyczny i współodczuwający użytkownik CMF angażujesz się  dla dobra sprawy, a każdy kto choćby przejawiał minimalne zainteresowanie uznawany jest za hienę szukającą taniej sensacji, z którą i tak nie miałby co sam zrobić, bo go sprawa nie dotyczy, podobnie jak i Ciebie. No, ale to zdanie podrzędnego usera CMF ;)

Bardziej jako uzytkownik, ktory 95% zainteresowanych oraz FYMa zna osobiscie od kilkunastu lat. Tutaj jest ta roznica miedzy mna a osobami, ktore tak sie dobijaja o dostep do tego forum czy o wiecej szczegolow pikantnej sprawy, w ktorej facet wyglada na to ze przekresla sobie lata znajomosci, a moze i wiecej. Nie widzisz tej roznicy?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Bardziej jako uzytkownik, ktory 95% zainteresowanych oraz FYMa zna osobiscie od kilkunastu lat. Tutaj jest ta roznica miedzy mna a osobami, ktore tak sie dobijaja o dostep do tego forum czy o wiecej szczegolow pikantnej sprawy, w ktorej facet wyglada na to ze przekresla sobie lata znajomosci, a moze i wiecej. Nie widzisz tej roznicy?

wszystko ok, tylko po co to pisanie o poszukiwaczach sensacji, są tutaj też ludzie z długim stażem, więc nie dziwne, ze temat interesuje, ale nie z pobudek o których piszesz.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Reaper, z tym że czasem ciężko ocenić kto od ilu lat i jak dobrze zna FYM-a, bo o wszystkim nie wiesz. Chyba, że z privów :kekeke:

 

Natomiast mnie przekonała argumentacja Reapera dlatego, że nie obchodzi mnie, jak sprawa jest załatwiana i jakie próby kontaktów są nawiązywane. Ja tak naprawdę chcę poznać wyłącznie wynik końcowy (ukradł, czy nie ukradł), bo to jednak wiedzieć warto. A padła deklaracja, że takie informacje będą publiczne, więc nic więcej mi nie trzeba.

 

Zresztą ręki sobie uciąć nie dam, ale z tego co pamiętam, to jak była afera z Robim Robsonem, to też był co prawda temat z informacją, że taka sytuacja miała miejsce i żeby poszkodowani się zgłaszali bo będzie jakiś wspólny pozew, ale Icon jednocześnie chyba wydał zakaz komentowania sprawy pod groźbą bana, wiecznego potępienia i klątwy starej cyganki. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dudek napisał:

Wirtualną Revoluta, na którego normalnie przelewałem kasę zwykłej debetowej Visy.

 

Wszedłem na stronę revoluta, podałem numer telefonu, wysłali mi smsie link do apki, założyłem konto i niestety dla weryfikacji musiałem zrobić zdjęcie prawka, no ale tutaj pozostaje mi zaufać revolutowi, że nie pogubi tych danych ;) Po 10 minutach i jednym selfie miałem aktywne konto.

 

 

 

Z tego co czytałem to Revolut jest ruskich więc możesz być spokojny, że nie pogubią :kekeke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

@Dudek

W tym cebulowanie PSstore'a z Turcji - Revolut jest wymagany?

Niestety tak. Chyba, że masz jakieś inne wirtualne karty albo coś działa tak samo jak revolut :-k Do tej pory nie widziałem, żeby ktoś się pochwalił kupnem w jakiś inny sposób.

Odnośnik do komentarza

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/963094863873296597/098C8D9AAE13866B4BFFC6098915AC3E7765C44E/

Walczyliśmy, oj jak my walczyliśmy... Nie wiem ile jeszcze sezonów musi minąć, żebym mógł rywalizować z Bayernem jak równy z równym - w zeszłym sezonie zdobyłem DFB Pokal, w tym sezonie walczę o mistrza (z Bayernem oczywiście), ale jak w rzeczywistości - to są wszystko wyskoki, a nie wejście na ich poziom.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, wojt3k napisał:

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/963094863873296597/098C8D9AAE13866B4BFFC6098915AC3E7765C44E/

Walczyliśmy, oj jak my walczyliśmy... Nie wiem ile jeszcze sezonów musi minąć, żebym mógł rywalizować z Bayernem jak równy z równym - w zeszłym sezonie zdobyłem DFB Pokal, w tym sezonie walczę o mistrza (z Bayernem oczywiście), ale jak w rzeczywistości - to są wszystko wyskoki, a nie wejście na ich poziom.

 

8:2 :(

To wygląda smutno :( 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...