Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Reaper napisał:
Godzinę temu, Makk napisał:

Zasadniczo parę dni w tygodniu mogę tak pracować, ale chyba ciężko by mi było się zebrać do tego, więc na razie wolę przychodzić do roboty. Może mi się to kiedyś zmieni.

W tygodniu czy w miesiącu? :> 

W tygodniu mógłbym zdalnie robić. Ale... Raz- że jeszcze nie wszystko ogarniam, więc pomoc dwóch kolegów bardzo zacna jest i lepsza pod ręką. Dwa- zdalnie to chyba nie dla mnie :-k Cieżko by mi było się zmobilizować chyba. Szczególnie, że bym jednak musiał działać między 8 a 16.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie praca zdalna jest świetna jako stale dostępna opcja, z której można w dowolnym momencie skorzystać - np. żeby odebrać większą przesyłkę od kuriera, wpuścić i przypilnować hydraulika, itp. Fajnie mieć świadomość, że ma się taką możliwość w razie czego. Ale w praktyce to u mnie to nie najlepiej działa. Wpadam w takie rozprężenie, pojawia się myślenie "no to po obiedzie może odcinek serialu na dobre trawienie", itd. No i kończy się tak, że zamykam pracę później niż zrobiłbym to normalnie, a jednocześnie cały dzień tkwię w takim zawieszeniu, że ani to praca, ani czas wolny. Pewnie to kwestia charakteru, jeśli ktoś jest w stanie w domu narzucić sobie odpowiedni rygor, to może to mieć ręce i nogi. No ale ciągle pozostaje też kwestia kontaktu z ludźmi i ogólnie socjalizacji w środowisku pracy. Na dłuższą metę chyba bym nie mógł pozbawić się w pełni tych rzeczy i pracować wyłącznie zdalnie. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mam tak samo jak kaderr. Odkąd pojawiła mi się opcja pracy zdalnej skorzystałem z niej parę razy i nie wychodzi to u mnie za dobrze - pisanie to jeszcze pół biedy, ale rozmowy mam jednak mniej efektywne niż w swoim gabinecie, gdzie skupiam się tylko na robocie. Dom mi się kojarzy z wypoczynkiem i trudno mi to przełamać, łatwiej mi się już pracuje poza nim w knajpach czy w innych miejscach publicznych.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Hidalgoo napisał:

praca zdalna ma plusy takie, że można się opierdalać i minusy takie, że trudno się nie opierdalać. Przynajmniej to moje wnioski po 5 miesiącach robienia full zdalnie :D

ma tez minusy, bo czasem az sie prosi zeby z kims pogadac f2f i najlepiej jeszcze sobie conieco rozrysowac na tablicy, zdalnie pewnie tez da sie to zrobic, ale nie jest to az tak wygodne

Odnośnik do komentarza

Ja mam u siebie 2 dni w tygodniu pracy zdalnej, zawsze wtorki i czwartki. Ja to sobie bardzo cenię. Umawiam sobie właśnie kurierów czy innych fachowców na te dni, żeby móc ewentualnie przypilnować, a co do samej pracy, to mam wrażenie, że czasem robię więcej niż w biurze, bo tam ktoś wyciąga na kawę, na piłkarzyki, siedzimy i gadamy o dupie Maryni, a jednak zdalnie to jak ktoś dzwoni na skype, to już z konkretnymi pytaniami, ekran można udostępnić, więc i pogadać na konkretnych przykładach też można. No i uwielbiam to, że budzik na 8, otwieram laptopa i jestem. Żadnych korków, szykowania się. Sprawdzam pocztę i ogarniam najważniejsze tematy i potem jakaś herbata i śniadanie. Minus jest taki, że jak czasem nam środowisko padnie i długo czekam, nie mając akurat alternatyw do roboty, to potem sobie dłużej siedzę, bo przecież nic nie robiłem, trzeba coś nadgonić i potrafię do 18-19 posiedzieć. Normalnie to człowiek spada szybko z biura, bo korki :) 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie praca zdalna jest naprawdę w porządku pod dwoma warunkami:

 

- nie odpalam FM-a, jutubka, czegokolwiek na drugim ekranie

- jest zima i dzieciaki nie drą mordy pod oknem

 

Generalnie lubię, bo odpada mi ~ 40 min drogi w jedną stronę + kolejnych 40 na zebranie się i wyjście z domu.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...