Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reaper napisał:

Z tego co wiem, to kurierom za pracę w godzinach wieczornych płaci się więcej. Jestem ciekaw, którzy z Was cebulaki byliby tacy chętni zapłacić więcej za dostawę po godz. 18 :> 

 

No to właśnie, żeby tak nie było. Myślę iż gdyby był wybór to trend by się nawet odwrócił.

 

3 godziny temu, Kaczy napisał:

@jmk a co, teraz za mało ludzi pracuje tam?

 

Ci sami tylko na zmiany, tydzień na rano, tydzień popołudnie.

 

3 godziny temu, stefan_jaracz napisał:

 

A jakbyś to sobie wyobrażał? Ten co jeździ rano opyka sobie wszystkie firmy i tych prywatnych co będą w domu/będzie można zostawić u sąsiada (czyli pewno z 90-95%), a temu drugiemu zostanie z 5-10 paczek na wieczór. Kurier ma przecież płacone od paczki doręczonej, więc dniówka dla tego co jeździ wieczorem to będzie koło 30zł za objechanie całego rejonu, bo ci ludzie raczej nie będą mieszkali w jednym miejscu.

 

No nie opyka, bo ktoś przy zamawianiu wybiera wieczornego kuriera, w normalnej cenie, bo paczki rozwozi kurier rozpoczynający pracę od 16. Skoro ma płacone za dostarczenie paczki to czemu nie zaczyna od 15? Podobno jednak mają rejony ;)

Odnośnik do komentarza
Zejdzcie z Fenomena. Sprobuje rozluznic atmosfere zartem!
 
Informatyk z Polski przyjezdza na Kanary do hotelu. Wchodzi na pokoje, rozglada sie, a na lozku lezy rozneglizowany Nepalczyk.
- Nepalczyk!!! Aaaaa!!! Tyle zaplacilem za luksusowy hotel, a tutaj Nepalczyk bez gaci lezy. Nie znam za bardzo angielskiego ale sprobuje sie dogadac.
Zrezygnowany dzwoni do recepcji:
- Helou!
- Hello.
- Du ju nol Himalaje?
- Yes.
- Szerpa is hia!!
 
:birthday:
  • Lubię! 13
  • Haha 11
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 3
Odnośnik do komentarza
My poprosiliśmy o pampersy itp dla maluchów dla fundacji Małych Stópek, polecam ten styl prezentowania
 

Przyznał szczerze, że nie pomyśleliśmy o tym wcześniej, a zorientowaliśmy się gdy już zaproszenia były rozwiezione. Ale jeśli się trafi jakaś wygrana to na pewno podzielimy się z wychowankami domu dziecka, gdzie narzeczona miała praktyki.
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Znajomy mojego znajomego wygrał przedwczoraj 2 miliony polskich cebulionów na zdrapce za 30 zł :D 

Więc jeżeli przyjmiemy, że lad jest moim znajomym to mogę powiedzieć, że znajomy który jest znajomym mojego (dobrego) znajomego wygrał 2 miliony :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, tio napisał:

Więc jeżeli przyjmiemy, że lad jest moim znajomym to mogę powiedzieć, że znajomy który jest znajomym mojego (dobrego) znajomego wygrał 2 miliony :)

Jest nawet taka teoria, że od dowolnej osoby na świecie dzieli nas maksymalnie sześć "kroków" czy stopni znajomości.

Mnie np. dzielą 3 kroki od znania wszystkich himalaistów. Bo znam Feno (1), on szerpę (2), a on wszystkich himalaistów (3).

  • Lubię! 13
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Jest nawet taka teoria, że od dowolnej osoby na świecie dzieli nas maksymalnie sześć "kroków" czy stopni znajomości.

Mnie np. dzielą 3 kroki od znania wszystkich himalaistów. Bo znam Feno (1), on szerpę (2), a on wszystkich himalaistów (3).

No bo tak jest. Mój ziomek kiedyś sędziował przez wiele lat turniej gwiazd w tenisa i poznał tam kilku aktorów, polityków, itd. Więc sięgnąć można pewnie każdego.

 

Albo koleżka z pracy jest znajomym George'a Napieralskiego. On na pewno zna się z panem prezydentem Kwachem, więc do takiego Billa Clintona też mam pewnie ze 4-5 kroków.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...