Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zaczynam mocno odczuwać swój tryb życia. Zawsze jak planowałem jakieś wyjazdy to starałem się, aby były one z rodzaju tych aktywnych: cały Bornholm na rowerze, Bieszczady (moje ulubione), Madera, mały Eurotrip (7 miast w 18 dni), czy nawet Nowy Jork.
 

Jednak w tym roku coś innego strzeliło mi do głowy i będzie już inaczej: słońce, plaża, zimne drinki w Grecji. I coś przeczuwam, że kilka dni na leżaku może się przydać :P

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Chyba zaczynam mocno odczuwać swój tryb życia. Zawsze jak planowałem jakieś wyjazdy to starałem się, aby były one z rodzaju tych aktywnych: cały Bornholm na rowerze, Bieszczady (moje ulubione), Madera, mały Eurotrip (7 miast w 18 dni), czy nawet Nowy Jork.
 
Jednak w tym roku coś innego strzeliło mi do głowy i będzie już inaczej: słońce, plaża, zimne drinki w Grecji. I coś przeczuwam, że kilka dni na leżaku może się przydać
Ja też ostatnio rozmyślam że jak tylko będę miał trochę czasu i kasy to pierdole się na jakiejś plazy w ciepłych krajach i będę leżał pijany w chuj
Dzięki! Wysłałem współlokatorów po cydr :kekeke:
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, beeres napisał:

Chyba zaczynam mocno odczuwać swój tryb życia. Zawsze jak planowałem jakieś wyjazdy to starałem się, aby były one z rodzaju tych aktywnych: cały Bornholm na rowerze, Bieszczady (moje ulubione), Madera, mały Eurotrip (7 miast w 18 dni), czy nawet Nowy Jork.
 

Jednak w tym roku coś innego strzeliło mi do głowy i będzie już inaczej: słońce, plaża, zimne drinki w Grecji. I coś przeczuwam, że kilka dni na leżaku może się przydać :P

Polecam ten styl, raz na jakiś czas (ja średnio co 3 lata tak jeżdżę). Gdzie lecisz?

Odnośnik do komentarza
Dzień dobry! Ale kogo ja oszukuję, dobry to on nie będzie
Tez Ci laptop nadal nie działa?
Dzień dobry
czolem!
 
zapowiedzi meteo nie pozostawiaja zludzen, dzis 33-35, jutro 34-36 stopni
 
byle do piatku!
Lubię taką pogodę. Co prawda okazuje się że moje plecy niezbyt bo od kiedy zaczęły się upały (20 lipiec) chodzę poskręcany a tabletki działają tylko w takim stopniu że nie chodzę jak Quasimodo.
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, wojt3k napisał:

Gorzej - w tej pracy szybciej połapali się, że jestem do bani. Zazwyczaj zajmowało to kolo roku, tutaj wystarczyły 2 miesiące ?

 

Może jesteś zbyt miły? Próbowałeś uzywać kciuków do pracy czy cały czas pokazujesz nimi "okeyki"? :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Scorpio napisał:

No właśnie w tym problem - jak widzę że Ajer coś tam napisał to nawet nie zaglądam, bo wiem że mnie to nie interesuje :keke: A ja bym chętnie poczytal o filmach które są nowe i warte obejrzenia a które nie są w kółko o wygrywaniu dobra ze złem ;)

A czy nie wszystkie filmy są o tym?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...