Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tio napisał:

Czytałem, że to bezpośrednia kontynuacja MI 5 a trochę już nie pamiętam tej części. Czy to problem w oglądaniu?

 

Ja bym powiedział, że bliżej jej do Ghost Protocol bo się jedna postać przewija, ale całkowicie nie ma problemu by nie pamiętać czy pominąć poprzednie części.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, z0nk napisał:

Są ludzie, którzy to znają? :O nikt z moich znajomych tego nie oglądał :( 

Ja go kiedyś obejrzałem przez przypadek w TV. Włączyłem, "ooo, samuraje" i zostawiłem. Potem sobie o nim przypomniałem jak łupałem w Shogun: Total War i kupiłem na DVD.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

pierwsza bitwa w lesie, mam ciary jak z mgły w lesie wypada kawaleria (chyba podobnie jest w Centurionie Gladiatorze? :-k )

 

What you do in life, echoes in eternity <3

 

Kiedyś puściłem Gladiatora dziewczynie, która nie cierpiała filmów historycznych. Pod koniec płakała ze wzruszenia i była zachwycona :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, lad napisał:

Najpierw ten Bernard wczoraj wieczorem, a dziś rano jebło info o sprzedaży udziałów w Arsenalu przez Usmanowa. Jeżeli nie ucieknie do Rosji, to nie ma innej opcji niż dołączenie do swojego funfla Moshiriego w Evertonie.

 

CZO SIĘ DZIEJE ???

Kronke ma mu wypłacić szejsetmiljonów, myślisz, że coś skapnie Evertonowi czy będzie jak zawsze ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Kronke ma mu wypłacić szejsetmiljonów, myślisz, że coś skapnie Evertonowi czy będzie jak zawsze ;) 

Majątek Usmanowa jest wyceniany na 15 miliardów funtów, wiec te 600 to jakieś drobniaki ;)

 

No plot jest taki, że Everton ostatnio wstrzymał rozmowy z miastem Liverpool nt. bycia gwarantem pożyczki, bo Alisher ma wjechać na białym koniu i wyłożyć hajs ze sprzedaży udziałów w Arsenalu na cały kompleks w Dokach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, z0nk napisał:

Parę :D znacz mgło być gorzej, ale w sumie i tak film jest świetny :D 

 

 

Są ludzie, którzy to znają? :O nikt z moich znajomych tego nie oglądał :( 

 

Ran? Najlepszy dla mnie film Kurosawy? Żartujesz? :)

Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

What you do in life, echoes in eternity <3

 

Kiedyś puściłem Gladiatora dziewczynie, która nie cierpiała filmów historycznych. Pod koniec płakała ze wzruszenia i była zachwycona :)

 

Akurat koniec Gladiatora jest okropny :)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...