Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, me_who napisał:
7 minut temu, Pulek napisał:

ależ mi się kosmicznie chce grać w FM :roll: tylko kieeedyyy... a mogłem grać na Zlocie :( 

Nie mogłeś :keke: 

sobotni poranek wydawał się do tego odpowiedni :> akurat były obrady sztabu skautingowego, to jakieś transfery by się zrobiło do Sturmu Graz :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pulek napisał:

ależ mi się kosmicznie chce grać w FM :roll: tylko kieeedyyy... a mogłem grać na Zlocie :( 

a ja nie moge grac, bo jest za goraco i mi chlodzenie w lapku nie wyrabia; po 2-3 meczach temperatura na lapku osiaga 96 stopni i gra zaczyna mulic

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, szramek napisał:

Jakby nie zabrakło nam zapału byśmy teraz byli w weszło fm :(

Weź nawet nie mów, eh.... Przecież Tomek Ćwiąkała startował po mnie i po moim kumplu i pisał do nas, że chciałby pisać tak, jak my. Wszyscy razem byliśmy w IFQ. Z tamtej paki dziś połowa jest w jakichś sportowych mediach, a my - kumpel robi w korpo, a ja poza Jagą nawet piłki nie oglądam. Kotleszka przecież w weszlo.fm robi to, co ja robiłem 12 lat temu... Tylko wtedy nie było na to zapotrzebowania.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, jmk napisał:

W poniedziałek złożyliśmy  ten jebany projekt, dzisiaj dzwonię, babka oczywiście jeszcze nie zajrzała i nie obiecuje, że zajrzy w przyszłym tygodniu...

 

Szef też jest czasem dobry, panikuje, że MUSZĘ zakończyć wszystkie swoje sprawy w pracy przed urlopem, jedną z nich jest zrobienie strony p. ortodontce. Szablon wybraliśmy z miesiąc temu, do teraz go nie kupił :D Potem jeszcze raz mu wysłałem linka i miał wczoraj kupić, żebym na rano dziś miał i już robił stronę, ale nie kupił, bo mówił, że nie mógł znaleźć :D

 

 

Kurwa mam dejavu pisząc to, ale chyba wcześniej zamiast wysłać wcisnąłem x w przeglądarce :D

Mój znajomy jechał na wakacje i zaproponował mi strone dla jakiejś typiary i że "1000 do zarobienia, typiara się zgodziła" tylko wystarczyło kupić szablon, coś popoprawiać, kodowania w sumie mało, dodać kilka artykułów i ok. No to kupiłem zrobiłem i na koncie pojawiło się 600 zł no to sie odzywam "Ty mówiłeś, że 1000 za stronke miał wpaść" -"Nooo tak 1000 a ile dostałeś" -"600 zł" -"No to by się zgadzało". Więc kurwa jestem w plecy o 400 zł a jeszcze za 200 kupiłem szablon i straciłem czas, bo strona była dosyć duża. I teraz mi się nie spina budzet na sierpień.... Uwielbiam kurwa takie zagrania.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Czyli tysiąc był z podwójnym VAT-em? ;)

 

Tysiak za stronę to mało. 

 

A 400zł? :keke: 

2 minuty temu, Vami napisał:

- 1000,  a ile dostałeś?

- 600

- No to by się zgadzało.

 

WTF? :D

 

No tak wyglądała rozmowa i tak się skończyła...

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...