Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, BartuS napisał:

 

juz wiem czemu o pytania programistyczne pytasz na forum zamiast googlowac :kekeke: 

 

Coś w tym jest :D Chociaż w robocie ciągle muszę używać angielskich google,  bo w PL nic nie ma :P Jak nie wiem jak o coś zapytać w programowaniu po PL to jak mam pytać po ang :D

 

Odnośnik do komentarza

Dobry.

 

Ja od poniedziałku będę podnosił poziom swojej wiedzy zawodowej. Na szkoleniu, w zamkniętym ośrodku, także ten- jakby się jakieś dziwne głosy w jakiejkolwiek ankiecie forumowej pojawiły to od razu napiszę: TO NIE JA :icek:

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

 

Coś w tym jest :D Chociaż w robocie ciągle muszę używać angielskich google,  bo w PL nic nie ma :P Jak nie wiem jak o coś zapytać w programowaniu po PL to jak mam pytać po ang :D

 

 

Korzystaj z angielskich narzędzi (w sensie w języku angielskim), komunikaty są łatwiejsze do wygooglania ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem sobie bilety do tych Włoch, ale niestety stoją pod delikatnym znakiem zapytania, bo nie ogarnąłem, że wtedy moja szefowa też ma urlop, a akurat to będzie dość trudny okres, bo w tym czasie też koleżanka z polskiego zespołu idzie rodzić, więc nie wiadomo czy będę mógł tak sobie zostawić wszystko luzem i zniknąć :-k Raczej się dogadam, najwyżej wezmę sobie pół dnia urlopu na dzień wylotu, w piątek mogę znów pół dnia pracować z Włoch, a poniedziałek i wtorek szefowa już będzie na miejscu.

 

@Pulek jak coś to bilety kupione 18-23.10 do Pizy ;) 

 

Ale oczywiście wyjazd do Polski we wrześniu, do Norwegii we wrześniu, na Islandię w listopadzie i do Polski w grudniu klepnięte :D 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Reaper napisał:

@Pulek jak coś to bilety kupione 18-23.10 do Pizy ;) 

 

my po konsultacjach wszystko wstrzymujemy do czasu ślubu, bo później od razu idziemy po wizę. jak pyknie to kierunek NY, a jak nie, to będziemy kombinowali coś, gdzie nie trzeba wizy ;)

Odnośnik do komentarza

moje plany urlopowe na ten rok tez sie krystalizuja juz:

14-19.08 - Alpy Bawarskie (Niemcy) + Wysokie Taury (Austria)

10-17.09 - Alpy Walijskie (Szwajcaria)

3-10.11 - Karpathos (Grecja)

 

jeszcze mam w sumie sporo urlopu, wiec moze w pazdzierniku tez bym gdzies na tydzien sie wybral :-k moze Dolomity :-k

 

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek złożyliśmy  ten jebany projekt, dzisiaj dzwonię, babka oczywiście jeszcze nie zajrzała i nie obiecuje, że zajrzy w przyszłym tygodniu...

 

Szef też jest czasem dobry, panikuje, że MUSZĘ zakończyć wszystkie swoje sprawy w pracy przed urlopem, jedną z nich jest zrobienie strony p. ortodontce. Szablon wybraliśmy z miesiąc temu, do teraz go nie kupił :D Potem jeszcze raz mu wysłałem linka i miał wczoraj kupić, żebym na rano dziś miał i już robił stronę, ale nie kupił, bo mówił, że nie mógł znaleźć :D

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...