Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Hajd napisał:

Apropos córek, to wczoraj się dowiedziałem, że takowa mi się urodzi :) Kiedyś mi się wydawało, że wolałbym mieć syna, ale jestem po prostu szczęśliwy, bo wszystko odbywa się wzorowo i bez powikłań. 

Graty wielkie, powodzenia i zdrowia!

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Hajd napisał:

Apropos córek, to wczoraj się dowiedziałem, że takowa mi się urodzi :) Kiedyś mi się wydawało, że wolałbym mieć syna, ale jestem po prostu szczęśliwy, bo wszystko odbywa się wzorowo i bez powikłań. 

Pokochasz jak swoje na pewno! Graty!

Odnośnik do komentarza
 
Ja aż go dodałem na fb i szukam na instagramie żeby mi się lajki zgadzały :kekeke: 

Zaskoczę Cię - już Cię stalkuję na insta, ale tam mam inne standardy - na serduszko trzeba zasłużyć i pokazywać albo kobiece ciało, albo piwo/jedzenie.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojt3k napisał:


Zaskoczę Cię - już Cię stalkuję na insta, ale tam mam inne standardy - na serduszko trzeba zasłużyć i pokazywać albo kobiece ciało, albo piwo/jedzenie.

 

Rzadko kiedy udaje mi się zdążyć zrobić zdjęcie jedzenia :keke: Na ogół muszę się spieszyć ze spożywaniem, bo nigdy nie wiadomo kiedy właściciel wróci :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Hajd napisał:

Apropos córek, to wczoraj się dowiedziałem, że takowa mi się urodzi :) Kiedyś mi się wydawało, że wolałbym mieć syna, ale jestem po prostu szczęśliwy, bo wszystko odbywa się wzorowo i bez powikłań. 

Jest ok - idzie sie przyzwyczaic ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...