Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, chyba będę musiał w jakieś laptopa do giercowania zainwestować :/ 

Tak jak dziś w pracy bym se pograł mocno i klops, ni ma na czym w tego FMka popykać. Nie bardzo mi się widzi kupowanie czegoś nowego, może na służbowym bym zainstalował i przynosił ze sobą :-k

Odnośnik do komentarza
Kto to Patryk Dąbek, co skomentował Vamiemu wpis na FB? :-k  [mention=195]Vami[/mention], [mention=3292]Hidalgoo[/mention], [mention=140]jmk[/mention], [mention=3360]Lucas07[/mention], [mention=621]lad[/mention], [mention=5218]Keith Flint[/mention]
Kurde nie tylko z cmrev ja go kojarzę z foruma najnormalniej ale nie kojarzę nicka.

Etap 1:
Kaliszfornia
2f47c0b64cf6986c4347f7f84772aaf9.jpg
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Makk said:

Eh, chyba będę musiał w jakieś laptopa do giercowania zainwestować :/ 

Tak jak dziś w pracy bym se pograł mocno i klops, ni ma na czym w tego FMka popykać. Nie bardzo mi się widzi kupowanie czegoś nowego, może na służbowym bym zainstalował i przynosił ze sobą :-k

 

Ja tak robię :D 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:
1 godzinę temu, Makk napisał:

Eh, chyba będę musiał w jakieś laptopa do giercowania zainwestować :/ 

Tak jak dziś w pracy bym se pograł mocno i klops, ni ma na czym w tego FMka popykać. Nie bardzo mi się widzi kupowanie czegoś nowego, może na służbowym bym zainstalował i przynosił ze sobą :-k

 

Ja tak robię :D 

Też będę musiał tak zrobić. Dziś straszne nudy- przyszło tylko 10 zgłoszeń ;) A tak to sezon już pyknięty by był :D

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...