Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.07.2018 o 21:13, ajerkoniak napisał:

Telefon zmieniałem różnie. 4S miałem w sumie ponad rok i stał się za mały pamięcią, potem miałem 5S i byłem mega zadowolony. Ale była po 2 latach opcja kupienia 7 i ogarnąłem. Ogólnie potrzebuje czegoś a la Touch Id, dobrego aparatu i bezproblemowego działania bez mojej ingerencji, a że lubię iOS i mam MacBooka to wiadome było co bym miał. Gdyby X kosztował mniej to może bym kupił, ale nie mam potrzeby w sumie bo tylko wizualnie mnie jara.

 

Zapomniałem, że posiadanie jednego "wymusza" posiadanie drugiego :keke:

 

Dzień dobry.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy run na nowo kupionym Enter the Gungeon na PS4 i palce jeszcze za bardo nie zardzewiały. 3 poziom lochów z zaliczeniem sekretnego lewelu na 1 loszku, więc nie jest źle (biorąc pod uwagę, że nic nie miałem odblokowanego) :) 

 

@Meler swoją drogą, jak grasz w Gungeony, to nie wiem na ile tam ogarniasz, ale jakby co miej świadomość, ze w tej grze jest w chuj sekretów i rzeczy, które jak odpowiedni zrobisz, czymś Cię nagrodzą ;). Warto za tym ogarnąć trochę ichnie Wiki (nie mówiąc, że żeby przejść naprawdę grę jedną postacią, to nie wystarczy ubić ostatniego bossa, ale przy okazji jeszcze spełnić kilka innych warunków ;). Mnie się na PC nie udało, po 100 partiach zrobiłem pierwszy udany run z ubiciem bossa, ale bez spełnienia innych warunków, więc w sumie jej nie przeszedłem. Grałem (i najczęściej gram) pilotem :)).

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

wczoraj skonczylismy :) mozna sie dozynac :)

 

teraz juz tylko zostalo wykosic uslugowo u sasiadow i mozna garazowac kombajn

 

jak zyje, nie pamietam tak szybkich zniw

no to jeszcze możesz na zlot przyjechać :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

ohui

Cytat

Mój Football Manager jest jednym z zaledwie dziewięciu oficjalnych partnerów TCM Logos na świecie i tę współpracę cenię sobie niezwykle wysoko. Szef TCM Logos, Julien Le Brun, znany też jako Kinmar, to człowiek wyjątkowy. Jest niezwykle taktowny, traktujący mnie osobiście oraz portal Mój Football Manager z szacunkiem, a także respektujący wszystkie punkty umowy partnerskiej, którą zawarliśmy. Aż chciałoby się zapytać, dlaczego łatwiej i przyjemniej współpracuje się z ludźmi zza granicy niż z rodakami?... Może dlatego, że nie są przepełnieni zawiścią, zazdrością i cechuje ich pozytywne nastawienie do życia? A także realizują bezwzględnie i na czas wszystkie zobowiązania oraz są niezwykle rzetelni. Sami wykonując tytaniczną pracę, rozumieją i doceniają też pracę innych. Jesteśmy dumni, że Kinmar stanowi część update teamu'u Mój Football Manager:

Takiego opisu dodatku jeszcze nie widziałem :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...