Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kuab napisał:

Jechalem z Kiszyniowa (Moldawia) do Iasi (Rumunia). W pociagu w przedziale nie otwieraly sie okna - nie to, ze byly zablokowane czy cos, tylko po prostu nie bylo zadnej dzwigni ani niczego, za co mozna by to okno otworzyc. Toalety tez nie bylo, bo "nie robotajet" - skonczylo sie na sikaniu do pustej butelki :keke:  Okno tez "nie robotajet" i w ogole zeby zostawiec zaslony zamkniete, a bylo 35 oC. Jechalem 5 godzin, a z tego 3 (sic!) stalem na granicy rumunsko-moldawskiej, bo w dawnym ZSRR jest inna szerokosc torow, wiec musieli pojedynczo laczyc ze soba kilka wagonow, oczywiscie tez kilka razy sprawdzali dokumenty.

 

O, prawie jakbyś jechał na mecz w PL :D

 

Odnośnik do komentarza

Kochany FM chyba mi sugeruje, że czas na koniec kariery. W meczu moi zawodnicy dowolnie zmieniają pozycje. Np bramkarz co chwila zamienia się ze skrzydłowym, z kolei drugi skrzydłowy uparcie chce grać na środku obrony. W drugim spotkaniu w 30 minucie zauważyłem, że bramkarza mam w ataku, a drugim snajperem jest rozgrywający -_- wyłączenie jakichkolwiek poleceń nic nie daje. Złożenie taktyki od zera nic nie daje, a w taki sposób po prostu nie da się grać :<

Odnośnik do komentarza

Złamałem się. Pierwszy raz z pełną świadomością kupiłem grę, którą mam na Steamie, i którą ograłem już dość mocno, ale tak ją kocham, że niech twórca ma moje wsparcie. No i na kanapie z padem będzie się jeszcze lepiej grało. A gra to Enter the Gungeon :) 

 

No i dopiero co wyszedł darmowy dlc/update Advanced Gungeouns and Draguns, więc dużo nowego contentu do ogrania :wub: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Spróbuję rozkręcić akcję w Barcelonie w związku z koncertem Carpenter Brut w listopadzie. Ciekawe czy będzie zainteresowanie. Obejrzałem ostatnio ich "realease party" koncert:

 

 

i wpadłem na pomysł, żeby wzorem tego wideo, zrobić podobną stylistycznie imprezę i zachęcić ludzi żeby się wystylizowali na lata 80/90. :). Jak wypali, będzie mega klimat :) 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
17 hours ago, schizzm said:

Spróbuję rozkręcić akcję w Barcelonie w związku z koncertem Carpenter Brut w listopadzie. Ciekawe czy będzie zainteresowanie. Obejrzałem ostatnio ich "realease party" koncert:

 

 

i wpadłem na pomysł, żeby wzorem tego wideo, zrobić podobną stylistycznie imprezę i zachęcić ludzi żeby się wystylizowali na lata 80/90. :). Jak wypali, będzie mega klimat :) 

O właśnie, przypomniało mi się żeby kupić bilety na październikowy koncert w Warszawie 

 

 

p.s.

Ale zajebiste wideo :o 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...