Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, klinsmann napisał:

na Lesznie po taniości wymieniałem szybkę do swojego badziewia srajfonowego. adres Leszno, serwis telefonów - wyslij zapytanie.... albo zadzwoń. 

no mam tam kawałek obecnie ;) zaraz chyba przedzwonię do serwisu tutaj, jak zmieszczę się w 200 funtach to chyba to robię :-k 

11 godzin temu, klinsmann napisał:

jedna drobna rada, nie zauważyłeś większego drenażu baterii po zmianie mieszkania :) ? u mnie sąsiedzi niektórych bloków(w szczególności Ci na niskich piętrach nieco się na to skarżą ;-)

wytłumacz :> 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:
11 godzin temu, klinsmann napisał:

jedna drobna rada, nie zauważyłeś większego drenażu baterii po zmianie mieszkania :) ? u mnie sąsiedzi niektórych bloków(w szczególności Ci na niskich piętrach nieco się na to skarżą ;-)

wytłumacz :> 

no właśnie, wytłumacz

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ajerkoniak napisał:

Jak na gościa zajmującego się profesjonalnie sprzętem erotycznym to masz poczucie humoru na zasadzie 15-latka i "HEHE CYCE"

 

Chyba, że właśnie dlatego/po to :-k

Już nie sprzedaję, zostało mi tylko wiązanie z tej branży. No ale wracając do tematu, to nie żart, tylko pragmatyczne podejście. Na imprezy z tego typu atrakcjami pruderyjni nie chodzą, więc i można się pobawić z dużo mniejsza ilością zahamowań:)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Reaper napisał:

Nie, ale powiedział, że mam się nie martwić i że się nim zaopiekuje. Jeśli on go opyli w lombardzie, to będę największym frajerem na świecie :/ :/ :/ 

Nie wiem jak w Szkocji - W Krakowie kierowca musi wystawić pokwitowanie i można potwierdzić telefonicznie czy sprzęt trafił do biura rzeczy znalezionych. Zostawienie komuś telefonu bez pokwitowania to moim zdaniem błąd.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Man_iac napisał:

Nie wiem jak w Szkocji - W Krakowie kierowca musi wystawić pokwitowanie i można potwierdzić telefonicznie czy sprzęt trafił do biura rzeczy znalezionych. Zostawienie komuś telefonu bez pokwitowania to moim zdaniem błąd.

Cały autobus jest kamerowany, a szczególnie budka kierowcy, więc wszystko jest nagrane i spokojnie do odtworzenia w centrali. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Jak na gościa zajmującego się profesjonalnie sprzętem erotycznym to masz poczucie humoru na zasadzie 15-latka i "HEHE CYCE"

 

Chyba, że właśnie dlatego/po to :-k

No a jak na wlasciciela restauracji ma pojecie o jedzeniu na poziomie 15-latka :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...