Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Reaper napisał:

Mam deja vu :-k Czy już kiedyś lekarze nie kazali Ci pić codziennie czegoś, co było drogie, a później hołkej wygooglał, że jest chuja warte? :-k 

no tak było, i to był tego samego gatunku 'preparat'.

tzn wiesz, może jest coś czego nie wiem, ale dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto i na pewno bym pogadał z lekarzem czemu nie może być serwatka. jak powie, że bo w proszku to to przecież też było z proszku, tylko już jest płynne. jak se rozrobisz normalne 10x tańsze białko z mlekiem to też już nie jest proszek.

 

Odnośnik do komentarza

Ja średnio co 2, za pierwszą wypłatę teraz kupię LG G6 albo Samsunga S7 Edge, chcę w końcu jakiegoś flagowca. :P No i na dodatek mój Xiaomi niedomaga, ale to z mojej winy głównie.

 W ogóle u mnie w urzędzie myślą, że jak jestem inżynier to umiem wszystko narysować, właśnie rysuję projekt techniczny stelarza pod siedzenia na trybunach stadionu. :keke: #nimompojęciacorobie

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwszy sezon w Frydku-Mistku.

 

Sensacyjnie dotarłem do półfinału krajowego pucharu gdzie poległem z Banikiem Ostrawa (GIEKSA i BANIK! xD).

 

W lidze spokojne utrzymanie, chociaż wyniki przeciętne.

 

Teraz przebudowa sztabu, pionu szkolenia młodzieży, wymiana szrotu na młodziaków z ambicją i jedziemy :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hawkeye napisał:

no tak było, i to był tego samego gatunku 'preparat'.

tzn wiesz, może jest coś czego nie wiem, ale dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto i na pewno bym pogadał z lekarzem czemu nie może być serwatka. jak powie, że bo w proszku to to przecież też było z proszku, tylko już jest płynne. jak se rozrobisz normalne 10x tańsze białko z mlekiem to też już nie jest proszek.

 

 

Cytat

Osoby będące na diecie lub zmagające się z problemem braku apetytu powinny spożywać odżywcze napoje, aby uniknąć niedoboru składników odżywczych, witamin i minerałów. Stosowanie nutridrinków jest zalecane także w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze. Tytułem przykładu można wskazać przewlekłe choroby, stany zapalne i infekcje, stany gorączkowe i pooperacyjne oraz w czasie choroby nowotworowej. Nutridrinki są pomocne także w przypadku problemów z połykaniem i gryzieniem oraz urazów kończyn górnych. Pomagają one zaspokoić potrzeby odżywcze organizmu podczas chorób wątroby i trzustki oraz chorób zapalnych jelit, kiedy przyswajanie składników odżywczych jest zmniejszone. Odżywcze napoje pomagają również zredukować ubytek minerałów i witamin spowodowany biegunką, utratą krwi i oparzeniami.


 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

co ile zmieniacie telefony? :-k mnie po 3 latach tknęło, i chyba w sumie to robię :-k 

a to zależy, staram się co 3, czasem jest co półtora, czasem co 4.

 

Generalnie jak kupujesz flagowiec generacje wstecz(dużo atrakcyjniejszy cenowo) jest szansa, że nie będziesz się wkurwiał 3-4 lata.

 

jak kupisz telefon za 700-800ziko jak Hajdzik napisał to pewnie półtora do 2, telefon za półtoraka(starszy flagowiec najlepiej) to okres 2, może 3 lata spokoju

 

generalnie co do sprzetu Apple - jestem rodzynkiem i sprzęt po 2óch latach nadaje się wydajnościowo do wymiany. koledzy z biurek obok mają po 3-4 lata modele 5s i bardziej sobie chwalą niż mój 6. Koleżanka ma 7 - od ~2 lat i bardzo sobie chwali płynność. mnie musiała dotknąć karma. 

 

Godzinę temu, Misiek napisał:

ja pierdziele co ulewa...

już wsiadam w kajak, zaraz będe :king: 

Odnośnik do komentarza

Hawk znalazłem coś takiego:


 

Cytat

 

Pomimo, iż często wspomina się o tym, iż nadmierne spożycie białka może uszkodzić nerki, to tak naprawdę nikt takowej zależności jeszcze nie udowodnił. Co prawda brakuje badań naukowych z zastosowaniem astronomicznych ilości protein (typu 5g na kg masy ciała), ale w przypadku dawek sięgających 3g na kg masy ciała nie zanotowano żadnych niepokojących symptomów. Mówimy oczywiście o wpływie na osoby zdrowe. W przypadku już istniejących dysfunkcji nerek wysoka dawka białka w diecie może być niebezpieczna i doprowadzić do pogłębienia istniejącego już problemu. Powinny o tym pamiętać wszystkie osoby mające problemy z funkcjonowaniem tego narządu

 


 

 

No i ja już mam problemy z nerkami ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...