Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

FM jednak kurwą jest.

Zbliża się mecz w LM, to najpierw wyjabało mi bramkarza, a teraz Scott Sinclair, najlepszy piłkarz wypadł na 5 tygodni. Akurat wygodnie, żebym wyjebał się na ryj w starciu z Liverpoolem, który dostałem w nagrodę za zdobycie jebanych 15 punktów w grupie i zajęciu drugiego miejsca.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Człowieku, ja w jednej karierze Kilmarnock miałem 44 mecze bez wygranej z Celtikiem. Znam Twój ból. Ale czasem trzeba sobie pograć dla szpasu, a nie ciągle walić głową w mur. Tym bardziej jak ma się dość średnie umiejętności w tę grę :) 

Nie wiem co z tym St. Johnstone jest. Dwa razy mnie wyjebali z Pucharu Ligi, przerwali moją passę 60+ meczów bez porażki w lidze, teraz mimo 11-1 w strzałach cudem 1-1 u siebie (bo przerwaliby kolejną serię). Następnym razem choćby był mecz w LM wystawię na tych skurkowańców najsilniejszy skład.

 

A za okulary nie zapłaciłeś dużo. Warto dać odrobinę wincy za dobre szkła - przede wszystkim dlatego, że lepsze szkła łatwiej się czyści, a nic tak nie wkurwia jak ubrudzone szkła. Btw, nie wiem jak w pracy masz, ale powinieneś dostać 200 złotych refinansowania gdy potrzebujesz ich do wykonywania pracy. Pracujesz przy kompsie, więc duże prawdopodobieństwo, że powinieneś dostac zwrot hajsów.

 

No i dlatego nie rozumiem, mogłeś grać nawet Bayernem, a tak dałeś się skusić diabłu za garść sre...  długie serie wygranych ;)

 

Chciałem wydać jak najmniej, okulistka, która wydała mi tę receptę mówiła 'tylko do fury i tv', ale mi nie pasują żadne i źle mi :D Chociaż pewnie każdy tak ma z pierwszymi. Moja firma to nie korpo, troje nas ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...