Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest drugi, ale sporo polaków jest. Muj ojca wujek bił księdzę. (Is that spelled right? A Catholic priest.) Tu są kilka polskie kościele. Tak moja rodzina tu się znalazła.

Moja ciocia mieszka w Lublinie, to byłem tam kilka razy, ale dawno temu. Ciocia była profesorem matematyki w Skłodowskiej.

:D

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Pulek napisał:

urwali mi nogę na treningu weszło

 

będziesz kopał się po czole w B-klasie :D ?

 

9 godzin temu, Misiek napisał:

No Finka się ostatnio mocno popsuła

 

słabo, ciekawe czy żurawinę też to objęło... crap straszny, toż to krupnik mniej szkodliwy!

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, ajerkoniak napisał:

"It's coming home"

 

już ustalone, głupio wyszło

Bardzo głupio: https://imgur.com/oy0eBzI

 

Byłem wczoraj na Górniku Zabrze. Mecz był taki, że jakiś prawak siedzący przede mną i przez bite 90 minut wyzywający Mołdawian od pastuchów, a ich graczy od małp, nie był najgorszym elementem tego widowiska.

Poszedłem tylko dla towarzystwa mojego taty, który jest kibicem Górnika, a po wczoraj powiedział, że ten spektakl skutecznie go wyleczył z oglądania meczów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o scenę demo lat 90, to to dla mnie jest flagowy przykład, jak kreatywni ludzie to byli, i jakie możliwości dawały ówczesne komputery:

 

 

:muza: :o 

 

Sam twórca to zresztą (podobno) znany później jako Axwell, DJ i producent mainstreamowy, znany ze Swedish House Mafia, a później Axwell /\ Ingrosso :D

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Lol. Okazalo sie, ze ktos anonimowo polecil mnie do roboty w jednym z najfajniejszych startupow biotechnologicznych w Londynie. Rekruter nie chcial napisac kto to, ale podejrzewam, ze moj byly wykladowca, z ktorym nie mialem nawet jakiegos super kontaktu :-k Milo, dzisiaj gadka przez telefon z HRem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...