Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, jmk napisał:

Panowie, można otwierać nieśmiało szampany - w nerce mam tylko torbiel!!!!

good news

2 godziny temu, jmk napisał:

Jacy tu koneserzy wódy ;) ja na weselu miałem Krupnik i też było git.

generalnie krupnik spoko, wczoraj szarpnalem z ziomkiem finke i dzisiaj odciecie, niby kupiona w sklepie(duży market) ale jebała spirytusem jak się patrzy "ej ziomek nie wydziwiaj, pijemy" to popiliśmy... 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, klinsmann napisał:

generalnie krupnik spoko, wczoraj szarpnalem z ziomkiem finke i dzisiaj odciecie, niby kupiona w sklepie(duży market) ale jebała spirytusem jak się patrzy "ej ziomek nie wydziwiaj, pijemy" to popiliśmy... 

No Finka się ostatnio mocno popsuła. Tylko Ostoya, Absolut i mój nowy faworyt ostatnio Toruńska czysta i Toruńska Pigwowa

Odnośnik do komentarza

ja pierdole, urwali mi nogę na treningu weszło :/ co za lipa

 

do tego ominą mnie WSZYSTKIE sparingi, które zagramy przed ligą :sciana:kawalerskie->zlot->wesele w rodzinie->poza Warszawą->ślub. mistrz! może na końcówkę jesieni coś zagram :>

  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza

Lol, na subreddicie Orioles odpisuje mi jakiś typ z polskimi korzeniami :D

Nie wiem jaki chytry ja jestem. Bardziej są moje braci cioteczne w Radomiu. Często nazwają mnie ich amerykański brat.

Nie pamiętam dobrze drugiego sesonu The Wire, ale na jawie w Port of Baltimore był taka mała "Polska mafia" między 1970 i 2000. Muj ociec nigdy tam nie pracował, ale dużo jego znajomych tam było. Drugi sesonu się dzieje pod końca ich mocy. Kilka moje polskie kolegów tam dzisiaj pracują. Ich ojce są na ameriturze, ale jeszcze mają tam trochę siły. Tata muj zawsze mówił o nich ze są cytre chłopi z na wsi.

Edit: I hit submit too early.

 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...