Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, T-m napisał:

 

Który żart i kim jest Łucja? :-k

Żartu nie znam, ale Łucję kojarzę. Prowadziła kiedyś HaloGramy oraz rozebrała się w Playboyu :P

kiedyś była bardzo ładną kobietą, za czasów Halogramy :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, kuab napisał:

Chyba w Krakowie, lol. W Warszawie (i Londynie zreszta tez) od kwietnia jest goraco, wspaniale lato!

Nie kontroluję pogody w Warszawie, bo i co to kogo obchodzi, ale jak byłem na koncercie w niedzielę i poniedziałek to padało :P

 

 

 

32 minuty temu, T-m napisał:

 

Który żart i kim jest Łucja? :-k

To SZk zna jakiś oprócz tego o orle? :kekeke:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

@z0nk are you alright? :|

 

 

 

Film już niedostępny co tam wysłałeś? Co do bycia ok to właśnie wlazłem do mieszkania. Opóźnienia jakieś, shinkansen anulowany, ja nie wiem co się nawet stało bo za dużo szybkich szlaczków na komunikatach o.O

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, lad napisał:

Pffff... mnie na tłiterku lajkowali Andrzej Twarowski i Michael Ball :closed:

mnie Twaro, Ćwiąkała i Milewski. Milewski mi nawet mój komentarz pod jego tweetem zapierdolił i wstawił prawie taki sam post, za który zgarnął sławę.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kowalinho napisał:

Pewnie ktoś sie rzucił pod pociąg

Coś tam.bylo z kanji 人間 czyli człowiek, ale zabij mnie nie wiem co tam dalej mówili ^^ ja po skosnemu umiem zamówić piwo i jedzenie ? 3 lata nauki nie poszły nigdy na marne jak widać xd

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rzucacie nazwiskami jakby to byli Obama i Papierz, a ja połowy z wymienianych przez was ludzi nawet nie znam xD wyjdźcie z internetów mali ludzie

 

@z0nk ogólnie było nagranie, nie wiem dokładnie skąd, ale grubego tsunami. Najpierw taka lekka kałuża się rozlewa na ulicy, żeby po chwili zacząć porywać samochody i wszystko co było do poziomu 2-3 metrów :| A ludzie to z dachu filmowali.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Makk napisał:

Żartu nie znam, ale Łucję kojarzę. Prowadziła kiedyś HaloGramy oraz rozebrała się w Playboyu :P

kiedyś była bardzo ładną kobietą, za czasów Halogramy :-k

 

Aaaa, to wiem ;) Po nazwisku się nie poznaliśmy. Po imieniu kojarzę :keke:

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam "kariera" tej Łucji skończyła się jakieś 15 lat temu jak ja złapali na wciąganiu koksu na planie polsatowskiej podróbki Big Brothera. Taka przynajmniej była miejska legenda. No i faktycznie wypadła na dobre z mainstreamu wtedy. A lubiłem ja oglądać, typ szalonej dziewczyny. Aż jestem ciekawy co ona teraz robi. @SZk?

 

 

Za czasów halogramy to Wojewódzki był zabawny :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...