Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Misiek napisał:

CN <3

 

codziennie w tygodniu chyba o 19, był Tom & Jerry :-k zawsze miałem rytuał, że była kolacyjka jedzona i oglądane. Chuj tam, że strasznie się powtarzało, ale można było oglądać w nieskończoność. No i Cow & Chicken, Dexter's Lab, Courage the Cowardly Dog, kurwa przecież to była bajka nienadająca się dla dzieci :D

 

Oglądałeś bajki po angielsku?

U mnie były Krowa i kurczak, Laboratorium Dextera, Chojrak tchórzliwy pies.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

 

Oglądałeś bajki po angielsku?

U mnie były Krowa i kurczak, Laboratorium Dextera, Chojrak tchórzliwy pies.

Był moment, że miałem CN po angielsku. Chyba Multimedia mi wtedy kablówkę dostarczała, o ile mnie pamięć nie myli :-k 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brudinho napisał:

Jezusie 80% roboty w Luke Cage robi muzyka emoji7.png

Noo, dobra jest. Doskonale imituje muzę z klubów z dawnych lat. Przynajmniej jej wyobrażenie jakie mają ludzie jak ja ;) 

 

A przejście z Luke Cage'a do Zimnej wojny to niezła rzecz :D 

Odnośnik do komentarza

Znalazłem kryptonit w karierze Celtikiem.

W poprzednim sezonie odpadłem z St. Johnstone w półfinale Pucharu Ligi. W tym sezonie również.

A teraz pokonali mnie po 69 meczach z rzędu bez porażki.

 

Ale dobrze. Motywuje mnie to do dalszej gry. Chce ich całkowitego zniszczenia.

 

Do tej pory miałem sezon 11-0-0, 33-1.

Przegrałem 0-1. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, me_who napisał:

Wracając do muzy z seriali o czarnoskórych bohaterach, to Everybody hates Chris i imo legendarna ;) scena jak Chris sobie wyobrażał jakby było nie  być jedynym czarnym w szkole :)

Mógłbym tego bitu słuchać w kółko ;)  

 

Z Everybody hates Chris ta scena rozpierdala mnie za każdym razem :rotfl: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

poszedłem spać jakoś o 4, a o 8:30 obudził mnie sąsiad który kosił trawnik:) wyszedłem na balkon i mu podziękowałem, bo dzięki niemu nie spałem do 12 :) 

 

teraz kawka i wycieczka po słonecznik, zakupy jakiś gadżetów na obiad i bunkruje się na cały dzień w domu z tv i fm :) mogłoby być lepiej? 

Odnośnik do komentarza

Pan sprzedawca mówił, że lodówka 55 cm, uwierzyłem na słowo... Okazało się że 60 ... No i najpierw trzeba było stara rozmrozic, umyć i na korytarz. Przywieźli, wnieśli nowa, trzeba było futrynę w drzwiach do kuchni trochę zdemontować :D Weszła...ale w miejsce tamtej już nie. A ta kuchnia jest tak mała i tak ograniczona, że nie da się w inne miejsce...Już się mięso i mrożonki zaczęły rozmrażać, bo lodówka turystyczna traciła moc ;) No i trzeba bylo nowa wystawić na korytarz, a podłączyć znowu stara...i teraz przez korytarz trzeba chodzić bokiem :D Ma wymienić na 55 cm...we wtorek.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...