Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Reaper napisał:

No ogólnie spodziewam się, że dwa dziubki są do robienia dwóch filiżanek, ale na 99% jestem pewien, że jak używam tej łychy z jednym dziubkiem, to leje się więcej kawy :D

Domyślam się odpowiedzi, ale mimo wszystko się spytam:

A pomyślałeś, że to może być efekt złudzenia, bo widzisz jeden silny strumień z jednego dziubka zamiast dwóch strumieni z dwóch dziubków stanowiących 50% objętości tego pierwszego? ;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zovalik napisał:

Serdecznie polecam odrobinę kardamonu (nie mielony, całe ziarna) i cynamonu do kawki dodać.

A ja polecam tartą skórkę cytryny lub pomarańczy. Efekt przy zaparzaniu znakomity, lekki posmak cytrusa i gorzka kawa, wow.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kuab napisał:

Bo trzeba dlugo czekac az ostygnie, gotowac wode itd., a rano nie ma na to czasu - i szybciej sie po prostu napic wody z kranu ;) Ja kawe (espresso) pije tylko po jakims duzym posilku.

wystarczy zwlec dupsko z wyra te 10 minut wcześniej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Domyślam się odpowiedzi, ale mimo wszystko się spytam:

A pomyślałeś, że to może być efekt złudzenia, bo widzisz jeden silny strumień z jednego dziubka zamiast dwóch strumieni z dwóch dziubków stanowiących 50% objętości tego pierwszego? ;)

Chodzi o ilość w kubku ;) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, kuab napisał:

Bo trzeba dlugo czekac az ostygnie, gotowac wode itd., a rano nie ma na to czasu - i szybciej sie po prostu napic wody z kranu ;) Ja kawe (espresso) pije tylko po jakims duzym posilku.

Myślałem, że coś zdrowotnie czy cuś ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wstaje rano 7:30-7:40 i pierwsze co to dzbanek wody wlewam do ekspresu (mam mały przelewowy) potem miele ziarno w młynku elektrycznym, wrzucam filtr, zmieloną kawę, zamykam, wciskam przycisk i idę się ogarniac, przygotowuje śniadanie i akurat jest przed 8, świeża ciepła kawa gotowa. Mam 20 minut na wypicie i zjedzenie :D Serio nie trwa to wieki. Druga kawę pije 13-14 w robocie.

 

 

1 godzinę temu, kuab napisał:

Kawa srawa, tymczasem wjechaly moje ostateczne wyniki egzaminow i magisterki - w obu przypadkach zakonczylo sie z 5 na dyplomie, wiec oficjalnie jestem magistrem inzynierem! :) 

 

Gratki.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...