Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmiechłem z "Kościół Sztuk Walki" :D

 

Cytat

Zuchwaly_Pstronk_HLQ0TPmxX7,q40.jpg

a coś takiego mógłbym przyjść do kościoła.
@sebeq77: to ostateczna metoda aby przyciągnąć do świątyń młodych.

Pod koniec każdej mszy - nap@?$#@!anka. Ściąganie księży-wojowników z różnych rejonów Polski, zamiast wrzucania na tacę to zakłady kto wygra z procentem dla parafii.
O tym kto zostaje Prymasem decyduje prawo pięści. W niedługim czasie zostaje nim najtęższy przechuj, gotowy wyrwać ławkę z pierwszego rzędu albo zaj@@#ć z ministranta byle rozj@@#ć przeciwnika.
Wielu spasłych księży zaczyna żałować obżarstwa - obskakują szybki wp#@%##@ od tych zwinniejszych, brakuje im kondycji. Zakładają własną federacje sumo, ale w Polsce każdy ma w dupie sumo, tutaj rządzi MMA, szybko lądują na bruku.
Na parafiach zamiast salek katechetycznych powstają siłownie. Kościelne piwnice zamiast opłatków i wina mszalnego zaczynają przepełniać się teściem i metką.
U młodzieży zamiast plakatów piosenkarzy z Boys Bandów wiszą plakaty księży - wojowników, wraz ze statystykami, ilu oponentów rozj@@#li i w jakich parafiach.
Świątynie znów są pełne, niedzielne igrzyska przyciągają setki wiernych.

k$@%a, piękne. A potem Patryk Vega zrobi o tym film.

https://www.wykop.pl/link/4389729/#comment-56228137

 

Odnośnik do komentarza

Ej no, nawet nie próbuję się czepiać FYM-a na siłę, on po prostu pisze takie posty, że jeśli ktoś jest tylko troszkę obok jakiejś dziedziny (np. ja w ogóle nie śledzę Serie A, a on wrzuca "no i się Milan doigrał" :| ) to kompletnie nie skuma o co chodzi. Czy naprawdę tak trudno jest być precyzyjnym choć odrobinę bardziej? Wiem, że Felek to Fellaini, ale mógłbym nie pamiętać, że tam gra i chuja by mi powiedziała jego ksywka, zresztą wymyślona chyba przez niego samego, bo wpisanie frazy "Felek Mancheter United" w Google nic nie daje.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hawkeye napisał:

Gajz, dostałem pracę na jakiej mi zależało (w sensie poważną, nie tylko tyle, że zarabiam pieniądze jak dotychczas xd).

Pan Hawkeye Analityk Danych Biznesowych. Heh, fajny miesiąc ^_^.

Co te kobiety robią z ludźmi :o 

 

Gratulacje :) Analityk to dość nudne zajęcie na długą metę i trzeba naprawdę lubić liczby (ziomek z Goldena prowadził nawet jakiegoś bloga ze statami piłkarskimi i robił sobie jakieś różne wykresy itp.), więc życzę powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza

No pracowałem w salonie z automatami, pewnego dnia odwiedzili mnie smutni panowie i zawinęli automaty ;) Teraz toczy się sprawa w sądzie, pierwsza rozprawa to było 'umorzenie' przez niejasność przepisów. No, ale celnicy się jak widać odwołali.

 

Ja jestem jako świadek, chociaż w zeznaniach dla celnej 'nic nie widziałem, nic nie wiem, ja tam tylko sprzątam', w sądzie też nic nie mówiłem (nie pytali nawet).

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Co te kobiety robią z ludźmi :o 

 

Gratulacje :) Analityk to dość nudne zajęcie na długą metę i trzeba naprawdę lubić liczby (ziomek z Goldena prowadził nawet jakiegoś bloga ze statami piłkarskimi i robił sobie jakieś różne wykresy itp.), więc życzę powodzenia :) 

szedłem w moje mocne strony, jestem dobry w excel i świetny w angielski, firma i stanowisko wstrzeliwuje się w to znakomicie (mam wrażenie, że zatrudnili mnie głównie ze względu na to, że po angielsku rozmowa szła mi chyba lepiej niż rekruterowi). Podłapię trochę doświadczenia i będę mógł się rozglądać gdzie indziej jak mi nie będzie pasowało, póki co jeżeli chodzi o doświadczenie jestem gołodupiec. 

I dzięki za graty i plusy ;). Chciałbym skłamać, że wszystko sam itp ale dziewczyna pomogła motzno xD, do rozmowy się przygotowywałem z nią itp.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Stare domy mają swój urok <3 od 4 lat mieszkam sobie w kupionym domostwie (z okresu środkowego Gomułki) i co jakiś czas odkrywam artefakty po poprzednich właścicielach (dwóch bodajże). Najpierw odkryłem w szafie wnękowej (w sensie: wypełniającej całkowicie wnękę w murze) wmurowany w podłogę sejf, a teraz, przy okazji remontu (armageddon :( ) i zdzierania boazerii odkryłem kolejną wnękę w murze, niestety pustą :) szkoda, że w Polsce słabo rozpowszechniony jest zwyczaj z kapsułami czasu :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...