Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brudi, ja jak gralem z wami na silverach to polowe ludzi wyzywales od cheaterow :iksde: czasem przez te smoki sporo widac, na radarze, sa rozne luki, podsadzanie sie slychac, wiec wystarczy troche ogarniac i wiesz gdzie strzelac :P

 

no i tak jak pisal Counter, ta gra idzie w inna strone - ja nie widze odplywu prosow do innych gier, a wrecz przeciwnie - coraz wiecej jest druzyn, ktore walcza z najlepszymi, wiec przyplyw graczy jest widoczny, ogladalnosc tez raczej nie spada

Odnośnik do komentarza

no tak, ale co mi po tych statystykach jak moje skojarzenia są takie, a nie inne :) jeszcze jak pokazują relacje z turniejów to nie widać na materiałach tych ludzi 65+ tylko raczej właśnie gimbazę, która się ślini na widok pashy czy innego taza :) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

Ale postrzegania esportu raczej się tak szybko nie zmieni. Jak choć sam pogrywam w CS'a, czy oglądam czasem jakieś turnieje (nie tylko cs'a, bo jeszcze starcrafta, czasem fify), to dalej jest to dla mnie <b>"sport" dla pryszczatych gimbusów</b> :) 

To zupelnie jak pilka nozna :keke:

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Scorpio napisał:

Apropos mainstreamu - do dzisiaj nie rozumiem reklamy 7 Days z koszykarzami. Pewnie wydali na nia miliony euro, a mysle ze tych gosci kojarzy mniej niz 1% ludzi w naszym kraju (ja nie znam nikogo). Wiec z tymi reklamami to roznie bywa.

Wiesz, 7 Days jest głównym sponsorem (po tytularnym Turkish Airlines) koszykarskiej Euroligi :). Widocznie stwierdzili, że nie opyla się im lokalizować reklamy na rynek polski (mieliby dać polskich koszykarzy? Pewnie byłby taki sam 1% wynik znajomości ;)), bo i tak do reszty Europy reklama spokojnie trafi. :) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, BartuS napisał:

Brudi, ja jak gralem z wami na silverach to polowe ludzi wyzywales od cheaterow :iksde: czasem przez te smoki sporo widac, na radarze, sa rozne luki, podsadzanie sie slychac, wiec wystarczy troche ogarniac i wiesz gdzie strzelac :P

 

no i tak jak pisal Counter, ta gra idzie w inna strone - ja nie widze odplywu prosow do innych gier, a wrecz przeciwnie - coraz wiecej jest druzyn, ktore walcza z najlepszymi, wiec przyplyw graczy jest widoczny, ogladalnosc tez raczej nie spada

 

Ja zawsze wyzywam ludzi od cheaterów :keke:

No tak szczególnie jak wylatujesz z negevem z prefire i trafiasz dwie głowy, norma zawsze tak mam :keke: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Counter napisał:

No i właśnie dlatego próbujemy Wam przedstawić sytuację, bo jak widać poniżej (pokazuje raz jeszcze), w esport "zaangażowani" są bardziej dorośli niż te pryszczate gimbusy. ;) 

esport-tabela3.jpg

A jest gdzieś podział zainteresowanie jakim e-sportem? MOBY to pewnie gimbaza, CS mieszanka, zastanawiam się jaki przedział wiekowy ogląda np. Starcrafta :-k 

Odnośnik do komentarza

No bo w tym przypadku myślisz stereotypowo, a fakty są inne. ;) Ja rozumiem, że takie postrzeganie jest, ale imo to kwestia paru lat i się to zmieni. Polsat i TVP próbują się w to bawić, więc jak mecze esportowe wejdą na stałe do tv to imo to będzie ten moment. 

2 minuty temu, schizzm napisał:

A jest gdzieś podział zainteresowanie jakim e-sportem? MOBY to pewnie gimbaza, CS mieszanka, zastanawiam się jaki przedział wiekowy ogląda np. Starcrafta :-k 

Kiedyś gdzieś widziałem takie statystyki i mniej więcej zgadzały się z tym co piszesz. Musiałbym poszukać, ale to innym razem bo dzisiaj wyprowadzkę mam i latam z rzeczami w przerwie odpisując. :P 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

Wiesz, 7 Days jest głównym sponsorem (po tytularnym Turkish Airlines) koszykarskiej Euroligi :). Widocznie stwierdzili, że nie opyla się im lokalizować reklamy na rynek polski (mieliby dać polskich koszykarzy? Pewnie byłby taki sam 1% wynik znajomości ;)), bo i tak do reszty Europy reklama spokojnie trafi. :) 

Zdaje sobie z tego sprawe. Po prostu stwierdzam fakt ze ta reklama w Polsce wyglada dziwnie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Counter napisał:

No i właśnie dlatego próbujemy Wam przedstawić sytuację, bo jak widać poniżej (pokazuje raz jeszcze), w esport "zaangażowani" są bardziej dorośli niż te pryszczate gimbusy. ;) 

esport-tabela3.jpg

 

No ok, ale to pokazuje, że widownia dorasta i przesunęła się o ten szczebelek, który pozwala Ci udowadniać, że to nie gimbaza ;)

No i chyba musiałoby zmienić się prawo żeby móc pokazywać e-sporty które bazuja na przemocy?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

No i chyba musiałoby zmienić się prawo żeby móc pokazywać e-sporty które bazuja na przemocy?

Tak, bo kiedyś FantasyExpo zrobiło donosik gdzieś na Polsat i mogli mecze pokazywać dopiero po 22

 

3 minuty temu, Brudinho napisał:

 

No ok, ale to pokazuje, że widownia dorasta i przesunęła się o ten szczebelek, który pozwala Ci udowadniać, że to nie gimbaza ;)

No końcówka grupy 25-34 i 35-44 to faktycznie byli w gimbazie jak się zaczęli esportem interesować. ;) Esport w Polsce jest popularny max 4 lata. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...