Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, SZk napisał:

Za ch... nie wiem, jak to sie robi ostatnio. :/ Dajcie jakies protipy, jak na razie jest w druga strone - male rzeczy mnie doluja.

Sam nie wiem, ja mam tak jakoś naturalnie. Może przestań pierdolić i użalać się nad sobą? :D 

 

Albo wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie - co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Sam nie wiem, ja mam tak jakoś naturalnie. Może przestań pierdolić i użalać się nad sobą? :D 

 

Albo wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie - co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

 

A co jeśli on najbardziej na świecie lubi pierdolić i użalać się nad sobą?

  • Lubię! 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Jak tam misie, jest syndrom odstawienia dzisiaj?

Zero meczyków, jak żyć? Ja z wrażenia se robię delegacje do Krakowa, czego w piątki staram się unikać jak ognia :kekeke: 

Odstawienie to u mnie się załącza :< wyjazd sprawia, że może na finał zdążę wrócić dopiero. To dopiero odwyk z dwóch-trzech spotkań dziennie do zera

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Jak tam misie, jest syndrom odstawienia dzisiaj?

Zero meczyków, jak żyć? Ja z wrażenia se robię delegacje do Krakowa, czego w piątki staram się unikać jak ognia :kekeke: 

Ja na razie luz, ale już gdzieś tam zastanawiałem się kto dziś gra.

Żona strasznie narzekała, że słabo, że dziś nic nie ma :P Mówi, że dziwnie będzie popołudnie spędzić bez meczu. 

 

Krewka oddana. Dzień wolny. Czas na FMa.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...