Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, schizzm napisał:

Mam już przesyt mistrzostwami. Nie chcę mi się meczów oglądać.

A mi trochę szkoda, że to już koniec etapu z trzema meczami dziennie, ale dzięki temu ten przesyt nie nadejdzie, bo dawka się trochę zmniejsza. Od jutra już 4, ale obejrzeć jednocześnie da się tylko 2 i w dodatku można wybierać, które są ciekawsze (no chyba, że TVP coś zjebie i będzie tylko jeden dostępny, a drugi w jakimś TVP Kosmos). 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

Oglądałbym TVP Kosmos :-k Może niekoniecznie TVP, ale jakiś kanał ze zwiekszona dawka astronomii czy tematyki kosmicznej. 

A chyba kiedyś na Discovery Science był co drugi program o kosmosie. Ale to może być nieaktualne, bo ja od kilku lat telewizji nie używam. 

Odnośnik do komentarza

Jutro rano lekarz, ciekawe czy pierwszy raz odkąd jestem w Hiszpanii dostanę zwolnienie... Trochę mi plecy wysiadły - problemy z nimi ciągną się od początku roku, w maju się nasilily a teraz mam mega ciężkie poranki i wieczory, szczególnie gdy leżę. Liczę że chociaż mnie do specjalisty wyślą... 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, schizzm napisał:

Jutro rano lekarz, ciekawe czy pierwszy raz odkąd jestem w Hiszpanii dostanę zwolnienie... Trochę mi plecy wysiadły - problemy z nimi ciągną się od początku roku, w maju się nasilily a teraz mam mega ciężkie poranki i wieczory, szczególnie gdy leżę. Liczę że chociaż mnie do specjalisty wyślą... 

A to nie przez siłownie? Może niepoprawna technika albo za duże obciążenia?

Odnośnik do komentarza

Jak były do tej pory mecze 14/17/20 to oglądałem zazwyczaj dwa z nich. Teraz są cztery mecze, ale 16/20, więc z tych dwóch pierwszych jest szansa tylko na drugie połowy ;).

 

Hiszpania, Argentyna, Chorwacja, Serbia, Meksyk - teraz trzymam kciuki za te kadry, zobaczymy jak szybko odpadną ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...