Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja od kiedy mam mniej internetu i koniec kariery csa kilka fajnych rzeczy mi się pojawiło w życiu (kto by się spodziewał :kekeke:) także jakby mnie vox populi nie pożegnał (bo na to się zanosi) pewnie bym nie przyjął nominacji, nawet rozmawiałem o tym z krzysiofilem ;)

ale może bym przyjął, sam nie wiem. MT to właściwie zero roboty, kwestia tylko, żeby były tam osoby z w miarę zdrowym rozsądkiem i bez zapędów władzowych. dlatego głosuję tylko na wyluzowanych ziomeczków i tych, którzy już są sprawdzeni

 

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hawkeye napisał:

ja od kiedy mam mniej internetu i koniec kariery csa kilka fajnych rzeczy mi się pojawiło w życiu (kto by się spodziewał :kekeke:) także jakby mnie vox populi nie pożegnał (bo na to się zanosi) pewnie bym nie przyjął nominacji, nawet rozmawiałem o tym z krzysiofilem ;)

ale może bym przyjął, sam nie wiem. MT to właściwie zero roboty, kwestia tylko, żeby były tam osoby z w miarę zdrowym rozsądkiem i bez zapędów władzowych. dlatego głosuję tylko na wyluzowanych ziomeczków i tych, którzy już są sprawdzeni

 

jaki tajemniczy :mrrr: 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Reaper napisał:

Najs :) w jakiej branży robisz?

Obecnie w rozliczeniach i analizie w energetyce. Tam miałbym być w dziale analiz też itp. tyle że praca ma polegać w lwiej części na kontakcie z zachodnimi współpracownikami, klientami, itp. i na tej bazie ma być praca, więc nie chcą Chińczyka, a kogoś z przynajmniej C1 z angielskim. Widać moje B2/C1 się kwalifikuje :kekeke: 

plus znam jako tako excelowe VBA i podstawy pythona, to może o to chodzić. Swoją drogą ciekawe czy mają spiraconego office xD

 

Opcje mam w sumie dwie, albo teraz to już pewniak, albo za pół roku, ale tu nie są pewni czy na 100% będzie faktycznie wzrost etatów.

 

30 minut temu, Makk napisał:

Prowadzi reprezentację Japonii w karierach :kekeke:

Da się z tego żyć?! Jak?! ^^

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...