Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Jestem autorem dwóch bestsellerów – „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego”. Przez pięć lat prowadziłem Stowarzyszenie MłodaRP aktywizujące młodych ludzi na polu polityki, gospodarki i kultury. Piszę, komentuję i doradzam w zakresie marketingu i komunikacji mediom, firmom i instytucjom.

 

Ciekawe od ilu egzemplarzy się uważa książkę za bestseller? :-k

Odnośnik do komentarza

no dobra, trzeba ogarnąć jakiś w miarę dobry terminarz żeby był zawsze pod ręką :roll:

 

w ogóle chętnie bym w końcu wynalazł jakieś narzędzie, żeby zorganizować pocztę / keep'a / kalendarz :-k może zwyczajne google wystarczy?

dobra, chyba się wygłupiłem, bo to wszystko jest już w google :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

W ogóle to wczoraj byłem na pierwszej korpo-piłeczce, no i poziom taki mój, czyli szału nie ma :kekeke: Ale strzeliłem najładniejszą bramkę i jest tradycja rozrysowywania jak ta bramka padła "im gorszy rysunek tym lepiej, nie powinno to zająć dłużej niż minutę". To się z Wami podzielę prawdziwą sztuką, a jednocześnie najlepszą prezentacją mojego kunsztu piłkarskiego (na papierze zawsze najlepiej wypadam):

2rybdHq.png

 

No klasyczna angielska długa piła. Guardiola w Premiership, a Wy takie prymitywne taktyki...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...