Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Pulek napisał:

oczywiście mam paranoję, że jak dzisiaj po 15 minutach znowu poczuję ból w łydce to sobie jebnę w głowę, ale jednak tłumaczę sobie, że człowiek, który mnie doprowadzał do porządku wiedział co robi, pozwalając mi już dzisiaj na granie. 

 

nie bolało nic !!! :D ale problem jest jakby taki, że zatkało mnie po 15 minutach treningu :kekeke: kondycja do poprawy, i to tak w miarę migiem

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

ktokolwiek > Smuda xd

Mam na gościa alergię od czasów kadry

Z tego, co czytam w komentarzach to kibice raczej popierają takie rozwiązanie :-k

Kurde ja rozumiem, że wyniki chujowe, styl chujowy, Smuda ostatnio przesadził z tym burackim zachowaniem, ale mieszanie go z błotem mnie wkurwia. To jest nasza legenda. Kurwa cieszyłem się jak głupi z 3:2 na Legii, to samo z Broendby. Graliśmy w LM i nie wypinalismy dupska do rżnięcia, tylko graliśmy w piłkę. Nie zasluguje na to, żeby go media zwalniały z jego klubu. Najgorzej się chyba patrzy na upadek legendy w jego własnym klubie :( Kibice lubią Mroczkowskiego, ciekawe za ile czasu zaczną na nim psy wieszać, a statusu Smudy to on nie ma... 

Godzinę temu, Man_iac napisał:

Jak powód zwolnienia jest prawdą, to za takie coś powinien wylecieć każdy pracownik. Nawet taki z bardzo dobrymi wynikami, a tu jak rozumiem do wyników też były zastrzeżenia.

No fakt, krzywa akcja... coś się posrało i to dokumentnie

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Misiek napisał:

Kurde ja rozumiem, że wyniki chujowe, styl chujowy, Smuda ostatnio przesadził z tym burackim zachowaniem, ale mieszanie go z błotem mnie wkurwia. To jest nasza legenda. Kurwa cieszyłem się jak głupi z 3:2 na Legii, to samo z Broendby. Graliśmy w LM i nie wypinalismy dupska do rżnięcia, tylko graliśmy w piłkę. Nie zasluguje na to, żeby go media zwalniały z jego klubu. Najgorzej się chyba patrzy na upadek legendy w jego własnym klubie :( Kibice lubią Mroczkowskiego, ciekawe za ile czasu zaczną na nim psy wieszać, a statusu Smudy to on nie ma... 

 

problemem Smudy jest to, ze on sie zatrzymal kilkanascie lat temu i mentalnie nie dojezdza juz do powaznej pilki

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Man_iac napisał:

Jak powód zwolnienia jest prawdą, to za takie coś powinien wylecieć każdy pracownik. Nawet taki z bardzo dobrymi wynikami, a tu jak rozumiem do wyników też były zastrzeżenia.

Zauważ tylko, że trener nie jest pracownikiem klubu. Wykonuje kontrakt i jeżeli w tym kontakcie nie zapisano że ma się stawiać na żądanie władz to nie jest to powód do rozwiązywania kontraktu

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tio napisał:

Zauważ tylko, że trener nie jest pracownikiem klubu. Wykonuje kontakt i jeżeli w tym kontakcie nie zapisano że ma się stawiać na żądanie władz to nie jest to powód do rozwiązywania kontraktu

To powodem będą wyniki poniżej oczekiwań :roll:

 

https://store.steampowered.com/app/638970/Yakuza_0/

O_o

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...