Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, beeres napisał:

W Polsce na imprezie Peszko z Grosickim śpiewają Lady Pank na scenie, a żony bawią się z nimi.

 

W Meksyku integracja wygląda trochę inaczej. Ciekawe jak bardzo zmieni im się skład, o ile FIFA pozwoli im teraz na zmiany z tego powodu :-k

 

Niby federacja żadnych zmian nie planuje.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gabe napisał:

Właśnie przeczytałem o tym na wykopie. To chyba potencjalnie największe odkrycie w historii badania Układu Słonecznego c'nie? 

 

Mam nadzieję, że za mojego istnienia doczekam się jeszcze potwierdzenia istnienia życia pozaziemskiego. Zawsze mnie to fascynowało :) 

 

@krzysfiol - jak KK podchodzi do takich rewelacji? Macie jakąś nakreśloną linię ideologiczną "w razie w"? :D 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, lad napisał:

- jak KK podchodzi do takich rewelacji? Macie jakąś nakreśloną linię ideologiczną "w razie w"? :D 

Papież Franciszek mówił parę lat temu, że hipotetyczni kosmici to też są dzieła boga i tym samym należałoby ich ochrzcić, więc tak sądzę, że "w razie w" z narodu wybranego po prostu przeskoczy się w tłumaczeniach na gatunek wybrany i rozniesie ewangelię tam, gdzie będą chcieli jej słuchać.

Albo będą płonąć. Już to przerabialiśmy ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

latest?cb=20140120001808

Hyhy, właśnie czytałem o broni na marsjan :keke:

Cytat

Billy-Glenn's brother Richie discovers that the Martians' heads explode when they hear Slim Whitman's "Indian Love Call". He and his grandmother Florence drive around town, using the song to kill Martians

 

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Uuu, tacy krzyżowcy w wersji hitec. Zalatuje mocny Warhammerem, oglądałbym/grałbym

W Stellaris możesz sobie w takim stylu pograć ;)

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, ajerkoniak napisał:

Uuu, tacy krzyżowcy w wersji hitec. Zalatuje mocny Warhammerem, oglądałbym/grałbym

 

W Warhammerze każdy xenos jest bluźnierstwem wobec Boga Imperatora. Suffer not the Xeno to live! Żadnego chrzczenia, żadnego nawracania. Only war.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...